Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 4x egy óra intenzív...

Heti 4x egy óra intenzív séta, és 3x egy óra saját súlyos edzés hatásos?

Figyelt kérdés
Fogynom kellene, de a futást nem szeretem, meg hát van vagy 10 kiló feleslegem. Még annyi, hogy így is kicsi a mellem, ha lefogyok, elképzelhető, hogy megmarad, vagy még a kis törpecicikéim is összemennek? :( Persze kajára odafigyelek, de sport nélkül nem akarom, mert nem akarok plötyi lenni.

2013. jan. 23. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a sport kategória.


A fogyás kategória az étkezésre alapoz. Mit figyelsz a kajában?


A séta nem stimulálj az izmokat, de napi 4 óra folyamatos mozgás már jó hatású (heti 4 óra semmire sem elég, ennyi intenzívebb edzés kell).


A saját súlyos erősítés mindig jó!


A mell méretének változása előre kiszámíthatatlan. Testalkat, genetika kérdése kinek mekkora, mennyire megy le fogyás közben.

2013. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen séta,én 10%-os lejtőkön olyan tempóban gyalogolok hogy az már a kocogás sebességét súrolja és másnap igencsak izomlázas vagyok pedig másfél éve rendszeresen edzek - na ha ilyenre gondolsz,akkor jó lesz. A saját súlyos edzésnél pedig ne az időt nézd hanem azt hogy mennyire erőlteted meg magad,hány gyakorlatot csinálsz meg,hány sorozatban,mennyire nehéz az a gyakorlat stb.
2013. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért az intenzív, kardió edzések mindig jobbak mint egy gyors séta. Elvileg. Sok elv és tapasztalat szerint.
2013. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!