Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasi feleslegtől való megszaba...

Hasi feleslegtől való megszabadulásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok , van pár kiló felesleg a hasamon amitől megszeretnék szabadulni, milyen módszerek jöttek erre nektek be illetve mit ajánlotok? Viszonylag keveset eszem amióta elkezdtem fogyókúrázni, egyenlőre cukros ételeket,italokat,édességeket próbálom mellőzni és heti 2x futok kb fél óra-1órát. Munkában próbálok minél többet mozogni

2019. szept. 12. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A finomított szénhidrátot is érdemes kerülni, és több futás kéne, heti 3-4, az 50 perc a minimum legyen. Ha így nincs meg a heti 1kg fogyás, akkor tovább kell az étkezésen javítani.

Amúgy mindenhonnan fog lemenni a zsír, lehet hogy a hasadról utoljára, vagy először, az genetika.

2019. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit melózol? Valami rendes fizikai munka sokat segítene. Építkezésen segédmunka, vasmű, bányászat esetleg elmehetnél katonának is. Ezek nemcsam tisztességes megélhetést biztosítanak hanem a fizikai igénybevétel is meglenne. Két legyet egy csapásra.
2019. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es: Igen, valószínű azért van annyi elhízott, beles segédmunkás, mert olyan jól karbantartja őket a fizikai munka. Vicc :D
2019. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerinted..
2019. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak szerintem, nézz szét a világban, és ha akarod, te is láthatod:)
2019. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Programozóként dolgozom, ezért is szeretnék jobban utánajárni a dolognak..


testtömegindexem 22.3, 69 kg vagyok, nemlátszik hogy lenne bármi felesleg rajtam, csak a hasamon maradt..

2019. szept. 14. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!