Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítani szeretnék....

Szálkásítani szeretnék. Tudnátok nekem pár tippet adni? Hogy tudnék megszabadulni a feleslegtől minimális izom veszteség nélkül?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta kell, a 3gx ttkg fehérje legyen meg egy nap és 1-2g x ttkg ch. Aerob edzés is legyen, minimum 3-4, 40-50 perces.

Ha van lóvé, akkor menjen edzések előtt és után bcaa és/vagy glutamin, ami segíti az izmok megtartását.

2013. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a tanácsot. Ez az x gramm per testsúly kg elég furcsa nekem mer 2 és 6 gramm között olvastam mindent. Az meg ugye nem mind1 hogy kevés fehérjét viszek be vagy sokat feleslegesen úgy hogy túlterhelem a vesém.
2013. ápr. 14. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű: 3g akatt tuti izomvesztés lesz, én így tapasztaltam. 4g fölött pedig már nem kell, hiszen akkor nem tudsz kalória deficitet teremteni, anélkül pedig nem lesz zsírleadás.
2013. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsődleges aerob edzés a bringázás lesz mert azt komoly szenvedések közbe is tudom élvezni:D Tudsz valami tanácsot adni h milyen intenziven csináljam hogy minél kevesebb izom jöjjön le rólam? pl valami ideális pulzus szám? Mert azt tudom mérni
2013. ápr. 15. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
130 alatti pulzus legyen és mehet 40-50 perces, akár egy órás edzés.
2013. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerinted 4-5 kilótól ezzel a taktikával (heti 4x 1 órás bringázás 130 körüli pulzussal) mennyi idő alatt tudok megszabadulni? Vagy mehetne akár több bringa is? Amikor még verseny szerűen bringáztam pár éve egy 1 órás edzésen 160 volt az átlag pulzusom. Ha most ilyen magas lenne már az izmok rovására menne gondolom.
2013. ápr. 17. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!