Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 27 évesen még ki tudnàm...

27 évesen még ki tudnàm gyúrni magam?

Figyelt kérdés
Alapból vékony testalkatom van, nehezen izmosodok nagyok. Làttam testépitô oldalakon ez a legrosszabb testalkat. Ràadàsul màr nem is vagyok olyan fiatal. Azt is olvastam 24-25 éves korig fejlôdik a szervezet leginkàbb, a csontvàz meg minden. Most öszintén, még ki tudnàm gyúrni magam?? Étrendkiegészitôt szednék maximum.
2019. szept. 15. 17:16
 1/7 A kérdező kommentje:
*nehezen izmosodok sajnos.
2019. szept. 15. 17:17
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ilyeneknek mint én 5-ször olyan keményen kéne edzeni mint màsnak, az internet szerint. És még akkor is max alapfizikumom lenne. Ez igaz??
2019. szept. 15. 17:19
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem kellő akaraterővel, és megfelelő táplálkozással simán megoldható. Kérdés, hogy mik az elvárásaid magaddal szemben? Ez határolja be, hogy milyen fajta edzés javasolt számodra.
2019. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes tisztában lenni a fogalmakkal ilyenkor. 25 éves korában lesz biológiailag teljesen felnőtt az ember, utána stagnál, az izomsejtek olyan 18 éves korig tudnak osztódni.


Ez viszont nem jelenti azt, hogy nem lehet kigyúrnia az embernek magát, az eddzésnél az izomsejtek mérete nő, nem a száma. Az utóbbi az genetika, az előbbi munka. Ezt később is el lehet érni, ami a legfontosabb, hogy egy olyan állapotba rakd a szervezeted, hogy az felépítő túlsúlyban legyen. Magyarul rengeteget kell enni, és nem mindegy mit, miközben rendszeresen eddzeni kell. Az evés a legfontosabb. Még két nagyon fontos dolog, amikről meg szoktak feletkezni az a víz és az alvás. Az előbbi nyilvánvaló, meg kell lennie a napi víz bevitelnek. Az izmok alvás közben nőnek, ezért fontos, hogy elég alvást is kapjon ilyenkor a szervezet.


Én 62 kiló voltam 178 centisen. Most vagyok 180 cm és 80 kg. A vékonyságból sem nehezebb felizmosodni, mint mondjuk nagy súlyból lefogyni és megizmosodni, csak más a módszer.

2019. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
27 évesen még rosszabb esetben is legalább ugyanennyi idő van hátra, mi a kérdés?
2019. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos. Én tavaly kezdtem. 49 vagyok. Változást nem látok. De a sógorom, nejem, lányom állítja, hogy vállasabb, izmosabb lettem.
2019. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze,menjen heti 3x 1ml propi, es megvaltod a vilagot tesa, hajra, superbodyn tali ;)
2019. szept. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!