Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 31 évesen nem túl késö elkezde...

31 évesen nem túl késö elkezdeni testépítést?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon elhanyagoltam magam, közel vagyok a túlsúlyhoz a legnagyobb probléma hogy semmi kar izmom, egy fekvötámaszt se tudok megcsinálni de igazából egész életemben nem sportoltam semmit most már kezdem igénytelennek érezni magam, de aggódok hogy már túl késö ilyen idösen
2019. szept. 15. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Versenyezni késő. Jó formában lenni egyeltalán nem.
2019. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még 60 évesen sem lenne késő elkezdeni sportolni.
2019. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Versenyezni eszem ágában sincs.

Csak szeretnék kifejezetten jó formában lenni.

2019. szept. 15. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 31 évesen egy férfi teljesítőképessége csúcsán kell hogy legyen, így bőven tudsz jó formát csinálni.
2019. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy kezdjek neki? Kb a nullán vagyok,emlékszem testnevelésböl a legrosszabb voltam minden szempontból.
2019. szept. 15. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs mozgásszervi, keringési betegséged, csak gyenge a fizikumod, és eldöntötted, hogy szeretnél belevágni, javaslom, hogy első körben valami alapozó, online irodalmat nézz át. Én a powerbuilderes e-bookot ajánlanám, ha még letölthető, de a legelején még egy Sárga kapszula is megteszi.
2019. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egészséges vagyok, megnézem.
2019. szept. 15. 16:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne késő. Tavaly augusztusban kezdtem. 48 évesen. Addig nem érdekelt. Butaságnak tartottam a súlyzózást. Majd egyre több helyen olvastam, hogy jót tesz a csontok a, inaknak stb...

Ha az égiek engedik, még 20-22 évig csinálni szeretném.

2019. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!