Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor a legjobb hasra edzeni?...

Mikor a legjobb hasra edzeni? ( mikor a leghatásosabb? )

Figyelt kérdés

2019. szept. 16. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
2019.09.16-án 16:58-kor
2019. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy sulyos alapgyakorlattal (guggolas, felhuzas) elofarasztottad a torzsizmaidat. Az a baj a hasizomot nem tudod erdemben terhelni, nem tudod olyan koncentraltan, intenzitassal edzeni mint egy hatizmot vagy bicepszet, ezert erdemes elofarasztani.
2019. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Heti 2-3x érdemes megedzened, bemelegítés után a nap bármely napszakában, lehetőleg nem egyből evés után.


Javaslat: A regenerációra is figyelj, próbálj pihenő napot tartani 2 edzés között.

2019. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kardio + has edzést szoktam pihenő napokon.


Nekem így a legjobb. Más edzéseimet nem akarom a has miatt túl hosszúra csinálni, meg gugolok, felhúzok így alapból nem kell túl sok. Ez a 2 nap/ hét bőven elég mellé.

2019. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én az időre értettem hogy reggel/delutan/este, vagy az mindegy?
2019. szept. 16. 20:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne a hasat erdemben terhelni? Harangozás, súllyal hasprés, bokasúlyos lábemelés...?!
2019. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

5#


Jó, hogy fejlődni akarsz meg minden, de ezzel túlsok energiát pazarolsz el egy olyan dologra, ami valószínűleg semmilyen eredményt sem fog hozni vagy csak statisztikailag elhanyagolható pici semmiséget, amit aztál tényleg nem fogsz látni.


Amivel az a baj, hogy mivel itt a gyakorin kérdezősködsz feltételezem, hogy nem vagy ifbb pro testépítő szinten így rengeteg más dolog van, amit még nem csinálsz és sokkal nagyobb pozitív ereményt hozhat ugyan ezzel az energia befeccöléssel.


Ezt szerintem felejtsd el. Vagy ha troll kérdést folytasd ugyan ezt, mert jól feltudod baszni az embereket ilyen hülye kérdésekkel.

2019. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Te nem érted a kérdésem dögledék. Még mindig nem kaptam választ a kérdésemre. Fel ba.talak vele? Akkor mindjárt anyádat ba.zom meg te szerencsétlen ge.i. Nem azért írtam ki a kérdést hogy az ilyen szarságokat halgassam,vagy hogy belém kössenek. Puszi :*
2019. szept. 16. 22:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én válaszolok: egyéni. Tapasztald ki, mikor van energiád. Felkelés után közvetlen picit talán merevebb az ember, többet kell bemelegíteni, hidegebb is van, lefekvés előtt pár órával érdemes befejezni, zavarhatja az elalvást. Egyébként azt neked kell kitapasztalnod, hogy mikor van energiád/mikor "érzed".
2019. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,ilyen választ akartam kapni.💟
2019. szept. 16. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!