Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Recepciósok, konditermi tagok...

Recepciósok, konditermi tagok miért nem tudják a tiszteletet megadni?

Figyelt kérdés

Már sokadszorra szólnak rám és nagyon nem szeretem ezt a stílust.


Múltkor kétkezessel bicepszeztem 40 kilóval, majd levágtam a (gumizott!!)földre a rudat(gumizott tárcsával!!!), mert a scott pados tartót elfoglalták.


Erre jön a recepciós, se köszönés se semmi, és bunkón elkezdi, hogy talán nem kell a súlyt dobálni.



Szerintem az lenne az alap, hogy először köszön, ha nem találkoztunk, másodszor elnézést kér, hogy megzavarja az edzésemet, harmadszor szépen elmondja mi a problémája.


Nem így lenne korrekt?


Persze engem sem kell félteni, jól lerendeztem, hogy a pultnál állnak már öregem, és a másik recepciós sincs ott, inkább ott okoskodj...


Egy kisebb vita kialakult és azt mondta, szólni fog a tulajnak, mondtam most annyira megijedtem, mentem összefsm magam...


2019. szept. 17. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

Mért kell ledobni a súlyt?


40kg nem egy nagy dolog, azt simán letudod raki, mintha a felhúzás gyakorlat utólsó felét csinálnád.


A bicepszed elvileg akkor már nem is feszűl meg, így nem mondhatod hogy kihoztad a maximumot és már nem bírnád el.


Minek kell súlyokat dobálni? Elég erős vagy hogy felvedd, de ahoz nem hogy szépen lerakt? Vagy meg kell mutatni a melleted ülőek, hogy te vagy az alfahím?

2019. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#9

nem 21ezek mert értek az edzéshez és tudom hogy az max csak egy jó kis pumpra jó

2019. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez is te vagy? https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__100..


Ideje lenne agyra is edzeni.

2019. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%
En is viccnek tartom, mikor egy konditeremben elvaras, hogy kifinomultan edz. Lehet ez mukodik az ilyen semmirevalo edzeseken, de egy kemeny, nehez sulyos edzesnem, ezt nem nagyon lehet kivitelezni. Ezek a termek buz..kodasra lettek csinalva, de ehhez nekik minden joguk megvan, annyit tehetsz, hogy keresel mas helyet.
2019. szept. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A fateromnak lerakásnál szakadt le a bicepsze. Úgyhogy én megértelek. Ha dobta volna mint te,akkor se kórház se műtét,se egy éves rehab.
2019. szept. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!