Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek, jó ha így csinálo...

Szerintetek, jó ha így csinálok lassú felszívódású fehérjét?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy külföldön élek, neten rendeltem, egy 4 kg-os kiszerelésű fehérje koncentrátumot, igen ám de helyette izolátumot kaptam. Nem akarom már visszacseréltetni, egyrészt mert macera, másrészt az olcsóbb koncentrátum áráért, kaptam meg az izolátumot, ami amúgy drágább lenne. :D


Na most, lefekvés előtt innék még egy turmixot (kazeint most nem akarok venni). Ha az izolátumot tejjel keverem össze, akkor az ugye lassabban szívódik fel, ez oké. gen ám, de én (tehén)tejet nem iszok egyáltalán. Ha mandula-rizs-kókusz- vagy szójatejjel innám, az úgy okés lenne?



2019. szept. 21. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nagyon túlgondolod az egészet... elárulom, hogy gyakorlatban semmi különbséget nem vennél észre ha ehelyett esténként kazeint innál
2019. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt az egész gondolatmenetet engedd el.. Örülj, hog izolátumot kaptál és ennyi, idd azt. Nem kell itt varázsolni vele.
2019. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!