Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassú felszívódású szénhidrátn...

Lassú felszívódású szénhidrátnak mit tudnátok ajánlani táplálékkiegészítőbe?

Figyelt kérdés
Sokan ajánlottak ezt [link] de nem ertem ez most lassu ch?95g cukorral vagy mivan?egyeb otletek?
2016. dec. 13. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Zabpehely, rizs stb...
2016. dec. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a palatinóz egy cukor, de viszonylag lassan bomlik. Nekem ezzel az a bajom, hogy ez azt jelenti, hogy tovább el is fog jutni a bélben, akár oda, ahol semmi keresnivalója, és jó táptalaj lehet a baktériumoknak, gombáknak. Ha van mondjuk autoimmun betegséged, akkor az ilyeneket messziről el kell kerülni.

Ha egészséges vagy, akkor valószínűleg nem okoz problémát, de én akkor is a természetes forrásoknál maradnék, abból is leginkább a gyümölcsöknél. Semmi értelmét nem látom annak, hogy mindent kiegészítőkből akarjunk bevinni. Semmi értelme, sokkal jobb források vannak rá.

2016. dec. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

# 1: A zabpehely hol lassú? 67 a glikémiás indexe...


00-55 - alacsony

56-69 - közepes

70-100 - magas

2016. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!