Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetnék izmosabb?

Hogyan lehetnék izmosabb?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 60kg 183cm magas elég vékony testalkatú. Szeretnék kb 70kg lenni. Tudom nem itt kellene kérdeznem ezt a dolgot. Valaki aki hasonló cipőben járt leírná ő mit csinált hogyan érkezett használt e táplálék kiegészítőket milyen edzés formákat végzett. Hálás lennék érte

2019. szept. 25. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Egyél rendesen
2019. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

57kg, 17 év és 183 cm. Erről indultam, 14 éve.

Próbáltam reggelizni, mert előtte rendszeresen kimaradt. Vittem a suliba zsömléket, és kettőt magamba tömtem. Általában vagy rántott húsosat ettem, mert volt a büfében, vagy rántottásat vittem otthonról. Aztán ebédeltem valamit. Akkor még nem figyeltem arra hogy mit csak a lényeg, hogy egyek és "eleget". Atzán elmentem edzeni kondiba. Edzés után (akkor jött ki a narancsságra Jumbo), toltam belőle egy adaggal. Edzés után ettem még egyszer otthon, majd lefekvés előtt is vacsoráztam. Ez a 4 étkezés + a Jumbo az első két hónapban rámrakott 6 kilót, majd az évben további ötöt még. Később ittam Jumbot reggelire is (ketté osztottam az napi "ajánlott" bevitelt), mert csak nemvitt rá a lélek suli előtt a reggelire.. Viszont elkezdtem rosszul lenni már az első óra alatt az éhségtől. Nagyvonalakban ennyi a történet.

Eltelt közel két év mire a csak egyek valamiből eljutottam a már számít, hogy mit eszekig. Viszont ilyen alkattal kb tök mindegy. Ha nem éhezel és tolod magadba a kaját, a turmixot.. Száműzöd a sok cukros löttyöt, a tejet, a gyors kajákat a kajádból akkor nem lesz nagy gond.

2019. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ
2019. szept. 25. 19:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudnál dobni egy linket a jumbohoz amit írtál nem találom konkrétan a narancssárga jumbot?
2019. szept. 25. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!