Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 éve edzem, és most kénytelen...

4 éve edzem, és most kénytelen vagyok kihagyni egy hét edzést, és utazni fogok repülővel, mit hogyan csináljak, hogy ne essek össze?

Figyelt kérdés

Munkám miatt "sajnos" el kell utaznom külföldre egy hétre, holnap indul a repülőgépem, még nem utaztam repülővel de ahogy hallottam nem lehet felvinni ételt italt... Most eleve így az étkezésemnek lőttek, vagy van valami alternatíva? Aki utazott már repülővel tapasztalat? Vagy mit vihetek mit nem?

Remélem ez az egy hét nem lesz hátrány, sose hagytam ki még ennyit max ha beteg voltam.



2019. szept. 28. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

1 hét alatt szerintem semmi hátrányod nem lesz, maximum erőben esel vissza egy keveset, amit gyorsan vissza is szerzel. Ezzel valószínű nem mondtam újat.

Gondolom nem fogsz 7 napon keresztül repülőn ülni, szóval az utazáson kívül nagyjából figyelsz a kajára, akkor nem fogsz tömegben sem veszíteni nagyon.

2019. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lazy Lover ***** válasza:
96%
Nem fogsz össze esni 2 a gépen van étel ital ....
2019. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2 órás repülőút.

De a cég biztosítja az étkezést, 3 étkezés reggeli ebéd vacsora, kötötte meg megyünk, értekezlet, stb, szóval nem fogok tudni enni 2-3 óránként sajnos...

2019. szept. 28. 10:55
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Mióta versenyzel profi szinten?
2019. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

A secun nem vihetsz át folyadékot, de bent ha átmentél, vehetsz is inni, vagy a wc-ben megtöltöd a kulacsod. Shakerben vihetsz magaddal port, amire rátöltöd a vizet, vagy viszel egy proteinszeletet oszt’ csókolom.

Dobozban csirkerizst is vihetsz, ha erre van igényed, de sztem ennyire szigorúan nem kell venni.

(A gépen azt iszol-eszel, amit szeretnél amúgy)

2019. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Éhen fogsz halni.
2019. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Fél évente érdemes egy hét pihit beiktatni utazás ide vagy oda. A legtöbb ember ezt a karácsonyi időszakra és az augusztusi nyaralások idejére teszi.

Ez alatt nincs edzés, sem diéta.

Nem történik semmi. Vagyis pikk pakk visszarendeződik újra a rend...

Nem kell ennyire rágörcsölni, mert megöli az egészet. Görcsössé válik nemcsak az edzés, de maga az egész életed. Ekörül forog, és a végén csak nézel, hogy egyedül maradtál.

2019. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

amit a 7-es mondott.


valamint a 4-es rátapintott a lényegre, hacsak nem versenyzel profi szinten, akkor felesleges ennyire ráizgulni a dolgokra.


2-3 óránként sem muszáj enni, persze ha neked így kényelmes és ezt szoktad meg, akkor oké, csak ne gondold, hogy ha nem így teszed, akkor abból bármi hátrányod lesz. ha nem akarsz külön pénzt költeni a reptéren vagy a repülőn kajára, akkor vagy egyél előtte egy nagyobbat vagy amint előttem is mondták, pl. csirke-rizst felvihetsz, fehérjeszeletet stb.- csak folyadékot nem, de hacsak képtelen lennél az éhség miatt kibírni 3-4 órát, akkor ez tényleg felesleges.

2019. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem vagyok versenyző, csak hobbi, de ez lett az életem,

nagyon nehezen fejlődtem/ fejlődök, vékony alkatú vagyok, bár most szépen össze szedtem magam a 4 év alatt.. de félek hogy ha nem eszek rendesen és 2 napot kihagyok akkor már összemegyek...

az a baj, a munkám váltott műszakos, azaz éjjel is szoktam dolgozni akkor se megyek edzeni amikor sokat éjszakázok akkor vannak 2-3 napos kihagyások de azokat is nehezen bírom, lehet már csak bele beszélem magamba...

2019. szept. 29. 12:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Haver ne stresszelj ennyire rá, ez már nem normális. Mi lesz akkor, ha egy sérülés miatt hónapokat kell kihagynod? Nekem ki kell hagynom 3-4 hónapot és mégsem rinyálok.
2019. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!