Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ez az edzésterv egy...

Milyen ez az edzésterv egy nomád tinédzsernek?

Figyelt kérdés

17F vagyok úgy döntöttem belevetem magam egy nomád edzéstervbe, hogy a kitartóságra és elszántsságra törekedjek.


Lemehetnék a kondiba is,de minek? Hogy negyed óra megterhelés után az életben kifuladjak...


Az erdőben edzenék futnék. Már próbáltam, tudok tolóckodni ott, mellről nyomni rönkkel, meg felhúzni magamat stb.


Két "étkezés" lenne, hogy a testem hozzászoktassam ahhoz,ha az életben valamikor kitartanom kellene, akkór kemény legyen.


Ez egy turmix: 2 banán, 3 tojás leve, 3 deci tej. Ez menne kétszer.


Egyszer délelőtt, majd este.


Hétvégente edzenék meg szünetekbe.


Vélemény??


2019. okt. 5. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Csináld csak nyugodtan, te tested, azt teszel vele amit akarsz.
2019. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezel sokat segitettel ,...:(
2019. okt. 5. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen étrend mellett semmit sem fogsz elérni. A testnek valamiből dolgoznia kell. Éppen akkor fogsz kifulladni, ha nincs megfelelő étrended az edzéshez. Ez egyszerű biológia. Egyrészt kell üzemanyag (szénhidrát) és építőanyag (fehérje). Attól, hogy éhezteted magad nem leszel keményebb.


Továbbá, ha izmosodsz, nősz, akkor egy ideig úgyis gyorsabban elfáradsz majd utána, mert a testednek idő kell, hogy hozzászokjon a megnövekedett oxigénigényhez. Kondiban kardiózni is tudsz, ami jó állóképességre.


Nem leszel keményebb attól, hogy kint edzel, legfeljebb tüdőgyulladásod lesz.

2019. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább tolj OMAD carnivore étrendet, vagyis csak húst ehetsz, azt is napi 1x. Az sokkal keményebb.
2019. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég jó terv.


Amit javasolnék, hogy majd próbáld ki feltétlen az a gomad étrend.

2019. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szuper terv.


két hét múlva széttépsz egy medvét (ha megfelelő a genetikád egy hét alatt is sikerülhet)

2019. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!