Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Más családja is ilyen katasztr...

Más családja is ilyen katasztrofálisan áll ehhez a sporthoz?

Figyelt kérdés

A testépítés a mindenem, már 2 évtizede űzöm, próbálok mindent alárakni a sorrendben az életemben.


Volt egy diétás időszakom, úgy döntöttem nem méredzkedek csak a legvégén...


Ráálltam a mérlegre és nagyon nem az lett az eredmény, amit elvártam magamtól, valami félrement...


Olyan ideg lettem, hogy nekivágtam az üvegmérleget az ablaknak teljes erőből, ami berepedt.


Erre jött fel az asszony, elmondott mindenféle kretén idiótának, pocskondiázott. Úgy felkaptam a vizet mondtam neki te dagadt disznó inkább neked is a terembe kéne járnod.


Fogta magát és visszaköltözött az anyjához.


Szerintetek normális az ilyen? nyugtassatok meg ti hozzátartozóitok tudja mit jelent ez a sport??


2019. okt. 6. 19:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a katasztrofális! Mi a f.nak kell dobálózni a mérleggel, betörni az ablakot? Keress fel dili dokit!
2019. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#6


köszönöm, hogy egyedül felfogtad a lényeget és tudod mivel jár ez a sport. Írni fogok!

2019. okt. 6. 21:06
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
Ne röhögtess már ember. Nyomjátok magatokba a tesztót meg a szteroidokat, ami felfúj mint a Michelin gumiemberke, ebben mi a sport?
2019. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Egyszer megerted. Par evtized utan. De nem zoldfulukent
2019. okt. 6. 22:09
 15/20 anonim ***** válasza:
65%
És ,hogy fúj fel ,mond el a biológiai folyamatot mert kiváncsi vagyok.
2019. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy normális, az már egyszer biztos. Jól tette az asszony, hogy elköltözött, nekem se kellene egy ilyen picsogós, sírós kisgyerek, akinek ha nem tetszik valami, dobálja a tárgyakat. Úgy látszik képtelen vagy feldolgozni a negatív dolgokat, ahogyan azt egy felnőtt férfinek kellene. Attól még, hogy kreténnek hív valaki, mer dobálod a tárgyakat, nem jelenti azt, hogy nem tudom mit jelent ez a sport. Tudom mit jelent, sok ismerősöm tudja, mert űzi, de attól még Ők is ugyanúgy leidiótáztak volna, mert ez nem normális reakció.
2019. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%
Tesó szerintem a nőd meg az anyja is indulhat a terembe! Jobb hely lenne ott neki a 2 disznajának, felfognák hogy mi az élet értelme! Rakd be őket a lábtolóra aztán hadd menjen!
2019. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jól tolod :-)
2019. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kuld at az asszonyt megvigasztalom,te izmos kisfiu
2019. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Vigasztald, akkor kapok másikat amikor akarok.


Tudod ehhez pénz kell, meg kinézet.


A selejteknek meg marad a ledobott gönc.

2019. okt. 8. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!