Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérje poros műanyag...

A fehérje poros műanyag tégelyeket mért csak félig töltik fel?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy kiszedésnél könnyebben benne maradjon a por a tégelyben és ne szálljon összevissza a konyhában vagy akárhol, de nagyon más kicsit logikus megközelítést nem tudok.


Csak mert így több helyet foglal el, azaz nehezebb szállítani. Meg a használónak is nehezebb a tárolás.


Hátha valaki tudja a tényleges okát.



2019. okt. 7. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyannal amit csak félig töltöttek fel. De gondolom az lehet az oka mint a chipseknél,hogy nitrogént töltenek bele,hogy ne száradjon ki,stb.
2019. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Az ilyen kiszerelésekre gondoltam. Pont most vettem, de már egy ideje elfoglal a gondolat 😅

2019. okt. 7. 16:25
 3/3 anonim válasza:
Igen, ezeket én is veszem, és tényleg csak félig rakják. A kérdésed nekem is mindig eszembe ötlik. Véleményem szerint azért rakják egy jóval nagyobb dobozba ezt a mennyiséget, mert drága termékekről van szó, és pszichésen jobb kiadni ennyi pénzt egy hatalmas dobozra. Ez egyfajta becsapás, önámítás. Más magyarázatom nincs. És tényleg feleslegesen foglal el ekkora helyet, akárhova is teszed.
2019. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!