Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Melyik a jobb mozgásforma? Classic bodybuilding, street/ghetto workout vagy Crossfit?

Keress kérdéseket hasonló témákban: testfejlesztés, hatékonyság, test, izomzat, funkcionális

okt. 7. 14:52  Privát üzenet  

A válaszok

én az erőemelést mondanám ha az lehetőség...

ezek közül kinek mi. ha választanom kéne, val'szeg a testépítésre voksolnék

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 7. 15:41 Privát üzenet
Jobb...mire?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 7. 15:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Funkcionalitás, esztétikus megjelenés, valódi hasznos izmok fejlesztése

# 3/4Időpont okt. 7. 16:09 Privát üzenet
subrette nevű felhasználó válasza:

Ha szép, esztétikus testalkatot szeretnél, akkor szerintem a saját tesrsúlyos edzés és a Crossfit együtt nagyon hatékony.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 7. 16:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Joper L. A. (rapper) kokszol vagy naturál, hogy lehetne nekem is ilyen karom? (Elsősorban testépítéssel foglalkozókhoz szól a kérdés)
Mi a leghatékonyabb mozgásforma az izomzat építéséhez?
Mi lesz ha kreatinra alkoholt iszunk?
Vibrációs tréner jó mozgásforma? Itt a nyár, kicsit formába kéne jönni.
Mitől lehet az hogy izomtömegem nő az edzéstől de nem erősödtem? Hogyan kellene az edzéstervemet változtatni szerintetek? Szeretnék ugyan ennyiszer edzeni egy héten
1 éve edzek, és észrevettem, hogy nekem másmilyen a bicepszem mint a többi embernek. Mindenkinek egy körhöz alakú hasonló alakú izom van ott. Nekem pedig csak egy vékony egyenes...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!