Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme hobbiszinten...

Mi értelme hobbiszinten testépíteni?

Figyelt kérdés

Sokkal célszerűbb a crossfit vagy kettlebell esetleg ghetto workout egy esztétikus test eléréséhez.


Nőknek is ez ezerszer jobban bejön egy atletikus szálkás forma mint a kondis felfújt izmok.


Egy testépítőről plusz azonnal le lehet vágni, hogy kompenzál valamit... míg egy atletikus férfiről nem ez az első ami az ember eszebe jut hanem, hogy küzd, kitartó, nagy tudású, sikeres sportoló...



#hobbi #sport #nem provokáció
2019. okt. 16. 15:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nah már megint egy értelmetlen, provokatív kérdés. Hamarosan úgyis törlik. Nem unod még ezeket a kérdéseidet? Elég haszontalan életed lehet, ha ilyen kérdéseken van időd agyalni.
2019. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kérdésre válaszolj!
2019. okt. 16. 16:18
 3/24 A kérdező kommentje:

Semmi provokatív nincs ebben a kérdésben.

Max azért érzed így mert magadra ismertél. Gondolom te is kompenzálsz valamit azért gyúrsz... Most én erre rávilágítottam neked és ez fáj. Sajnálom. Az igazság már csak ilyen.

2019. okt. 16. 16:20
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

"Semmi provokatív nincs ebben a kérdésben."


Az egész kérdés csak provokáció :D Elárulom, hogy az atléták is kondiznak, de úgy látom ezt képtelen befogadni a szürkeállományod, az előző kérdéseidből ítélve. Mégis mit zavar téged, ha valaki kondizik? Had csinálja ha szereti, nem sok közöd van hozzá.

2019. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Jaj te.


Atletikus test nem egyenlő az atlétával. 😅😅😅

2019. okt. 16. 16:26
 6/24 A kérdező kommentje:

Amúgy meg egyedül te vagy csak itt ilyen nebáncsvirág 70%. Kiírok egy kérdést, hogy miért nem süt a nap, szerinted az is provokáció.


Nézd meg, itt is senki más nem panaszkodik rajtad kívül, hogy ez provokatív kérdés lenne. El kéne gondolkoznod, hogy veled van a baj.


Gondolom fiatal vagy, a te generációd már ebben az amerika módi safespace kultúrában nőtt fel. Én öreg motoros vagyok, sokat láttam már és életrevalónak neveltek. Ezért látjuk másként a dolgokat.

2019. okt. 16. 16:29
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Felőlem aztán gondolhatsz te bármit, a fele nem igaz, nem igazán érdekel. Ettől még direkt azért írod ki a kérdéseidet, hogy provokálj másokat, különben nem így fogalmaznál. Szánalmas vagy ember. Ennyire nincs jobb dolgod? Szar dolog az irigység, de hát ez van.
2019. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Te vagy szánalmas, hogy idejössz és minden kérdésnél nekiállsz balhézni, hogy provokáció...
2019. okt. 16. 16:33
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Téged nem életrevalónak neveltek, hanem egy balfék irigy embernek, akinek nincs más dolga, mint hogy kitalált történeteket gyártson. Én se vagyok mai gyerek, mégsem provokálok senkit sem, mert elégedett vagyok az életemmel. Te meg folyamat írod ki a provokatív kérdéseidet, hátha majd fent akad rajta valaki. Elhiszem, hogy nem vagy elégedett az életeddel, na de hogy ennyire...
2019. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Figyi, akkor lapozz tovább. Nem kötelező neked ide írogatni. Nem tetszik, hopp, tovább lehet görgetni ennyire egyszerű.
2019. okt. 16. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!