Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme hobbiszinten...

Mi értelme hobbiszinten testépíteni?

Figyelt kérdés

Sokkal célszerűbb a crossfit vagy kettlebell esetleg ghetto workout egy esztétikus test eléréséhez.


Nőknek is ez ezerszer jobban bejön egy atletikus szálkás forma mint a kondis felfújt izmok.


Egy testépítőről plusz azonnal le lehet vágni, hogy kompenzál valamit... míg egy atletikus férfiről nem ez az első ami az ember eszebe jut hanem, hogy küzd, kitartó, nagy tudású, sikeres sportoló...



#hobbi #sport #nem provokáció
2019. okt. 16. 15:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem :)
2019. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Na még egy világi nyomorék.
2019. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Valaki elmondaná nekem anatómiailag, hogy milyen az a felfújt izom?:)


Szerintem, kérdező, rólad lehet levágni, h frusztrál, hogy nem vagy izmos, és valaki akadályoz ebben. Pl. nem mersz konditerembe járni, vagy valami ilyesmi


Én szeretek hobbiszinten gyúrni. Szerencsére tudok jól edzeni és kajálni, hamar el tudom érni kihagyás után a kívánt izomtömeget és testzsír %-ot. Állóképességem is rendben van tőle, tudok sportolni az unokaöcséimmel, bírom az idős szüleimnél a kerti munkát, ha segíteni kell. Az irodai munkámtól ez nem menne

2019. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Valaki elmondaná nekem anatómiailag, hogy milyen az a felfújt izom?:)"


A Kérdező szerintem arra gondol, amikor koxol valaki, és nincs egyenes arányosságban a méret az erővel. De ne foglalkozz vele, a Kérdezőnek fogalma sincsen az egészről, azt se tudja melyik szer mit csinál, csak egy irigy kövér ember, aki nem tudja leküzdeni a gátlásait. Én saját testsúlyos edzéseket végzek, de kondiba is járok mellette, csak ritkábban. Most végre megtudtam, hogy amit a kondiban felszedtem izmot, az nem igazi, kamu az egész. Mik derülnek itt ki :D:D

2019. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!