Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokan miért foglalkoznak a...

Sokan miért foglalkoznak a másikkal edzés közben?

Figyelt kérdés

Most délután edzettem épp. Odajön egy tag aztán elkezd magyarázni, hogy ne így legyen a lábam meg tegyem a tárcsát guggolásnál a sarkam alá mert szétszakadnka az inak...


Mondom neki saját dolgoddal törődj! De csak magyaráz. Szerencsére vol nálam fülhallgató, látványosan betettem és zenét hallgattam. De láttam, hogy marhára nem tetszik neki...


És ez nem az első eset, láttam már sokszor ilyet, csak hozzám eddig senki nem jött.

Veletek volt már hasonló? Miért kell egyeseknek így viselkedni?

Jó lenne ha mindenki magával törődne!


2019. okt. 17. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Le kell ugatni elkuldeni francba
2019. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze aztán még végén engem tiltanak ki a teremből...
2019. okt. 17. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Akkor csicskulj be neki.:D
2019. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit kellett volna csinálnom, balhézni?
2019. okt. 17. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt ilyen, de én is ugyanígy kezelném, levegőnek nézve. De ha olyat mond, amit hasznosnak találok, normális mondja és nem tolja túl, akkor meghallgatnám és megköszönném a tanácsot.
2019. okt. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én akkor se köszönöm meg az tuti.


Kezdjük ott, hogy ki kérte? Plusz, honnan tudnám jó e az a tanács? Lehet direkt félre akar vezetni...

2019. okt. 17. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is osztotta a baromságait egy arc a teremben. Már régóta irritált a lekezelő, kioktató dumája, így szinte már kívántam is, hogy engem találjon be. Szóval elkezdte mondani a dolgait,arra is figyelve, hogy pár csaj is legyen azért a közelben, akik előtt ő lehet az alfa, én meg csak enyhén feléje fordítottam a fejem, és odavetettem, hogy "ííígy van.." és otthagytam. Utána nem szólt hozzám.
2019. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!