Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Be lehet így venni a fehérje...

Be lehet így venni a fehérje port?

Figyelt kérdés
Beveszem a számba a fehérjeport mellé vízet és megpróbálom lenyelni? A shake-t alig birom meginni annyira rossz az íze

2019. okt. 19. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hasznosul, másik kérdés ha véletlen levegőt veszel akkor köhögni fogsz...
2019. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miert nem veszel masik fajtat vagy masik izt?
2019. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ne tedd, könnyen letüdőzheted. Jártam már így, csak spirulina porral... Utána napokig köhögtem, azt hittem, hogy sose szabadulok tőle, állandóan éreztem, hogy ott van bent.


Legközelebb próbáld ki az ízesítetlen fehérjét. Én se tudtam egyik ízesítettet se meginni, annyira édes, mű ízük volt. Az ízesítetlent összeturmixolhatod gyümölccsel, bekeverheted zabkásába, nem is érezni. De még csak vízzel is sokkal tűrhetőbb (nekem), mint az ízesítettek.

2019. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, fogok venni másikat :) nagyon kezdő vagyok még és ezzel a fehérjével mellé nyúltam :(
2019. okt. 20. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Most lehet páran nekem esnek, mert egyesek szerint "bzis" de próbáld ki tejjel 2dl tej 1 kanál fehérje sokkal ihatóbbá teszi. Ha nincs gondja a testednek a tej megemésztésével akkor told nyugodtan. Ha csak nem számít minden egyes apró kalória.
2019. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs probléma vele van itthon 1,5-ös tej lehet délután kipróbálom de hosszú távon ez sem megoldás
2019. okt. 21. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!