Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő urak! Ismertek...

Testépítő urak! Ismertek személyesen valakit, akinek ilyen a teste?

Figyelt kérdés

Mutatok pár képet. Lenne néhány kérdés.


[link]

[link]

[link]


1) Ismertek-e embereket, akik hasonlóan néznek ki, mint a linkelt férfiak?

2) Doppingszerek nélkül el lehet érni ezt (ugyan ilyen szálkásan)?

3) Az ilyen alak FENNTARTHATÓ?

4) A képek vajon manipulálva (PhotoShop) vannak? Ha igen, melyik hol? Testarányok stb..?



2019. okt. 28. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bármelyik budapesti nagyobb konditerem délelőtt-kora délután, tele van ilyenekkel.
2019. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de ez nálam még az izmos kategóriát sem éri el. Esetleg sportos.
2019. okt. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Átlag focista srác fizikum, 0-ról kezdve kb 1 év vagy kevesebb súlyzós edzéssel elérhető ha az illető tudja mit csinál és mellette rendesen kajál. Szerintem ez még csak nem is izmos, inkább sportos.
2019. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez most mi? Ehez semmi nem kell,napi 2 adag zold jumbo
2019. okt. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
23 évesen kb. ilyen voltam (leginkább mint a harmadik). Egy kicsit vékonyabb csak, de akkoriban nagyon nem tudtam zsírosodni, olyan volt az anyagcserém.
2019. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A 2. a legizmosabb közülük, az kb 1-2 év, attol függ honnan indulsz, a többi nagyon max 1 év
2019. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!