Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sajnos nem értek sokat a...

Sajnos nem értek sokat a gyakorlatokhoz egy kis otthoni edzés terv re lenne szükségem?!

Figyelt kérdés
Tudom hogy többet el érnék egy edzőteremmel,személyi edzővel stb Étrendre oda tudok figyelni Szóval heti 5-6 napot szeretnék másfél , két órát . Ami elérhető az : fekvenyomó pad ruddal súllyal , scott pad, sulyzok. Csak egy nagyjábóli napokra elosztott terv kellene ezekből leginkább felsotest de az egy napi láb is jöhet .

2019. okt. 29. 06:49
 1/1 anonim válasza:
Szia!Tapasztalt vagyok! Szerintem a legjobb edzés a súlyzós és a saját testsúlyos edzés!( Tudósok bizonyították, hogy az izmok jobban erősödnek ha minden másnap edzünk, ezt én is támogatom!) Minden napi edzés: hétfő: váll, kar, kedd: hát, has, szerda: comb, fenék, csütörtök: vádli, péntek- szombat: ezek vegyítve!!! Szerintem ha minden nap végzel egy 30 perces edzést, és egy kicsit figyelsz a táplálkozásra, akkor menni fog az!!! 25/L
2019. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!