Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec fehérje por bol melyik...

Scitec fehérje por bol melyik a legjobb izomépitéshez?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Az csak egy kiegészítő, edzés után mehet turmixba szénhidráttal keverve. Amúgy az izolátum jó edzés után, koncentrátum olcsóbb szokott lenni de lassabban szívódik fel, kazein az esti kifejezetten.

De a szilárd táplálkozás legyen rendben, és akkor majdnem mindegy mit tolsz be edzés után. Nézz valami jó ár-érték arányú és jó fehérje%-ú terméket.

2019. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, semmi különbséget nem fogsz érezni, mivel nincsen közvetlen "hatásuk". Ha életvitel szerűen használsz étrend kiegészítőt (értsd: évekig, napi szinten), és szeretnél egy jobb formára lediétázni, ott érdemes valami jobb minőségű koncentrátumot vagy izolátumot választani, de egyébként nem érdemes ezen pörögni. Ha egyáltalán nem vagy érzékeny a tejtermékekre, és mindenképp Scitec, akkor a kék dobozos 100% Whey Protein tökéletes. Ha érzékenyebb vagy rá (puffadsz, sok bélgáz) akkor a piros dobozos 100% Whey Protein Professionalt érdemes kipróbálni. Ha konkrétan laktózérzékeny vagy, akkor meg a zöld dobozos izolátumot vedd meg. Annyi a különbség, hogy a sima Whey (kék) csak egy mezei tejsavó koncentrátum, a WHey Pro (piros) tejsavó koncentrátum emésztő enzimmel, a Whey Iso (zöld) pedig egy tejcukor mentes szűrt tejsavó fehérje (izolátum). Illetve van ezen túl más különbség is, de egy átlag user számára kb. ennyi a differencia.
2019. okt. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100% Whey, amit irtak is, nekem is az vált be. Azonban én feherjeben inkabb a Bitechet szeretem, s ott van mar laktozmentes is. Scitec inkabb tomegnovelokben az egyik legjobb, meg kulfoldiekhez kepest is. Vagy nezz fel az Elite Body Shopra, ott vannak egyeb markajj termekek is. Tomegnovelesben a MyoFusion valt be nekem, a feherjeje sem rossz.
2019. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biotech*

Onnan is a 100% Pure Whey. Regen ez a Nitro Pure Whey nevre hallgatott.


Egyébként sztem az nem igaz, h nem erezni kulonbseget, de en csak "hobbi szinten" nyomom 5 eve, (heti 3-4 edzes + figyelek kajara, szedek feherjet, tomegnovelot ha kell, superfatburnert, bcaat, edzeselottit ha ugy van), szvl nem profi szinten. De nekem egyes fehérjék "jobban hatottak" aztan lehet h ez sokminden mastol fuggot persze.

2019. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Latom hogy idezojelben irtad a hatast, de szerintem ez nem a megfelelo szo ra, nincs hatasa. De azert erdekel, hogy mivel magyarazod a differenciat, hogyan jelentkezett nalad?
2019. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!