Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőknek tippek? Sose voltam...

Kezdőknek tippek? Sose voltam még konditeremben.

Figyelt kérdés

188 cm magas és 82 kg vagyok. Szeretnék izmosodni, de fogalmam sincs hogyan kellene nekiállnom.


Jövő héten megyek először konditerembe de fogalmam sincs hogy milyen gyakorlatokat kellene csinálnom, és azokból mennyit. Nem szeretnék fehérjeport és egyéb tömegnövelő szereket használni. Valaki aki hasonló fizikummal kezdett, ti hogyan kezdtétek el és mi volt az amit ettetek? Halat ajánlottak eddig meg darált marhahúst, meg tojást, teljes kiőrlésű kenyeret, stb. de arra lennék kíváncsi hogy nektek mi vált be?



2019. nov. 4. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ez engem is erdekelne
2019. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olvassátok el a sárga kapszula című ingyenes ebookot...

Vannak benne hibák, de az alapok benne vannak.

2019. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
első körben tisztázni kéne mi célból akarsz oda menni? izmoskodni? keményekedni? mert majd ettől jobban bejössz a csajoknak?
2019. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért van személyzet a konditermekben. Tőlük kérj ott helyben segítséget, személyre szabottan fognak neked ajánlani mindent.
2019. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
persze 4es. a seggét is csillogósra fogják nyalni
2019. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem szánd rá a pénzt, és első 1-2 alkalomra fizess ki egy személyi edzőt.

Javasol neked edzéstervet, de ez a kevésbé fontos (neten ezer van), hanem megmutatja, hogyan kell pl. a gépeket használni, hogyan kell szabályosan elvégezni a gyakorlatokat.

Szerintem megéri az a pár ezer ft befektetés, saját érdekedben is.

2019. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gyere velem edzeni majd csinaljuk egyutt
2019. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!