Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem vegeznek testmozgast...

Ha nem vegeznek testmozgast akkor a ch-t mennyire lonetek be?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

24 eves, Ferfi/fiu

105kg vagyok.

170cm magas.

2000kcal.

Makrok: 160g feherje.(640kcal)

200g ch (800kcal)

60g zsir.(540kcal).

Kezdesnek jo lehet?


2019. nov. 5. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Fehérjét és a szénhidrátot én eleinte kicsit feljebb vinném és azt redukálnám később, mondjuk a chhoz csapj hozzá 50got a fehérjét pedig én mindig úgy lövöm be, hogy a 2g*ttkg meglegyen
2019. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En úgy csinalltam 130kg, al, hogy belőttem a célsúlyom, 90kg, es ahhoz számoltam ki a kaját, azt tartottam be...

Amúgy a zsír nem ker enni, nem volt több heti 0.5kg fogyasnal soha, csak az első héten, mert akkor a csökkentett ch es só es a sok víz ivás miatt(igazából nem sok, hanem elegendő), 11 liter vizet egyszerűen kipisiltem...

Tehát az első 7-8napban lementem 119kg-ra, ez hatalmas motivációt adott a folytatáshoz, aztán 1.5év alatt elértem a 90kg-ot...

Ma 79 vagyok. De már 5 eve hogy életmódváltottam.

2019. nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!