Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzós edzés mellé ha beiktat...

Súlyzós edzés mellé ha beiktatom a kardio testmozgást akkor hamarabb lesz fogyási eredmény?

Figyelt kérdés

Persze, ezt nem úgy gondoltam hogy már a következő hétre látszólagos fogyást várok el, mivel nem mérve "siettetem" mert akkor egyértelműen csak csalódna az ember, inkább hatékonyságra gondolok itt fejlődés szempontjából.

Általában egy héten 3-4 napot edzek de szeretném a pihenőnapokra legalább 1-2-re beiktatni a kardio edzést is. Szerintetek hatékonyabb teljesítményt tudok nyújtani a későbbiekben mint pl állóképesség és ezáltal hamarabb is fog a testem "átalakuláson" keresztül menni, mintsem csak simán a súlyzós/teljes testes edzéssel? Itthon edzem, egyenlőre még egy ideig nem szeretnék edzőterembe menni.



2018. szept. 16. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz tőle gyorsabban fogyni. Csak kalóriát égetsz el vele, így megengedheted majd azt a luxust, hogy többet ehetsz a diéta ideje alatt.


Viszont ezzel nem azt mondom, hogy felesleg. Szerintem igenis jó és kell is. Csak annyi, hogy ha intenzív kardiót csinálsz, akkor nehezebben fogsz regenerálódni.

Utána nézhetsz még az intervall kardiónak is.

2018. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ma néztem utána az egész kalória deficit témának sokkal mélyebben,érthetőbben így rájöttem hogy nem, nem fogok gyorsabban fogyni még ha a hét minden napján mozognék sem, de gondolom hogy az állóképességet..stb azért segíti :)
2018. szept. 16. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!