Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nincs izomlázam. Az baj?

Nincs izomlázam. Az baj?

Figyelt kérdés

Osztatlan edzéstervet csinálok felsőtestre, heti kétszer. Edzések átlagos hossza kb 90-100 perc. A súlyokat mindig úgy állítom be, h "bukásig" edzek.


Pontosan 2 perc pihenőt tartok a szettek között, tricepsz, és hátsó váll-nál csak 90sec.



2019. nov. 7. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, az izomlaz nem szukseges feltetele sem az ero sem az izomtomeg novekedesnek. Inkabb egy kellemetlen mellekhatasnak mondanam, orulj hogy nincs.
2019. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy êrtelmes edzést 20-30 perc alatt le lehet tolni, ha 90-100 perc alatt még tudsz súlyokat emelni, akkor valamit rosszul csinállsz.
2019. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem baj, sőt! Gyorsabb lesz a regenerálódásod.


"Pontosan 2 perc pihenőt tartok a szettek között, tricepsz, és hátsó váll-nál csak 90sec."

Ezt pontosan így csinálom én is. Így nem megy a kevés pihenő a nagy súlyos munkasorozatok rovására. És én is heti 2x edzem teljes testet, ha lejárok (mondjuk én lábazok is). Nekem ez a módszer nagyon bejön, gyorsan elérem a kívánt erő és izomszintet. Izomlázam ritkán van, de nem is izgat. Igyekszem elkerülni inkább


Neked mi a gondod? Nem fejlődsz?

2019. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Egy êrtelmes edzést 20-30 perc alatt le lehet tolni"

Teljes testet 20-30 perc alatt? Mert arról van szó, és az is értelmes edzés ...

2019. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egész testesnek is meg kell lennie egy ora alatt. Guggolas, fekvenyomas, huzodzkodas toldozkodas azt csa,aki ennel tobbet az nyomorek. Amugyis egest testsulyosat csak azok csinaljak akiknek nincs idejuk ergo nem veszik komolyan.
2019. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De az mégsem 20-30 perc;)
2019. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Amugyis egest testsulyosat csak azok csinaljak akiknek nincs idejuk ergo nem veszik komolyan."

Én azt mondom, h aki nem teljes testet nyomat, az nem ért hozzá, vagy nyominger, nem tud fejlődni, ezért az össze vissza felosztásokban, izolálgatásokban bízik. Vagy kokszol

2019. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat azert 20-30' karcsu egy egesz testhez, de 40-50' alatt valoban le lehet porgetni egy guggolast illetve felhuzast nem tartalmazo edzest, akar nagy sullyal is. Csak jol kell varialni a sorozatokat, atfedeseket.
2019. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
105 kg vagyok es 170-el guggolok, de kosz a bokot. 😄
2019. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!