Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon fontos, hogy edzésterv...

Nagyon fontos, hogy edzésterv alapján edzek?

Figyelt kérdés
Konkrét edzésterv nélkül is heti három edzéssel össze lehet hozni, egy átlagos embernél jobb fizikumot? Otthon edzek, van erőkeretem meg még elég sok eszközöm. Alsótest-Felsőtest bontás működhet? Vagy ez haladóknak való terv? ABA-BAB rendszerben gondoltam.
2019. nov. 12. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A bontás tökéletesen megfelel.

Az nem baj ha nem ragaszkodsz egy konkrét edzéstervhez, nyugodtan lehet minden edzésen improvizálni. Vedd a 3 alap gyakorlatot, vegyél mellé még 1-1 hát-váll alapot (pl. evezés, mellről nyomás) és ezeket alapul véve eddz.

2019. nov. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, kb így szoktam ahogy írod :D
2019. nov. 12. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg kezdő vagy megteszi az összevissza edzés, de ha rendesen akarsz fejlődni kelleni fog a periodizáció és progresszív túlterhelés.
2019. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha normalisan edz valaki, a periodizacio es progresszio magatol letrejon. Az mar mas dolog, hogy ezt szep szavakba ontve valaki, valamikor megfogalmazta. Jozan paraszti esz kell hozza, semmi mas.
2019. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!