Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk! Külsőleg ez a nő sok...

Fiúk! Külsőleg ez a nő sok vagy szép? Feleségül vennétek ilyen izmos nőt?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom nemcsak a külső számít, de ha belső tulajdonságai pozítívak lennének leélnétek vele az életeteket?



2019. nov. 17. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem sok, egy olyan férfinak akinél izmosabb és erősebb ez a nő, nyilván sok lenne.

Mivel instagramos fitneszmodel, valószínűleg a magánéletben egy rettenetes személyiséggel és gigantikus egóval rendelkezik, meg kétlem hogy házasodni, gyereket szülni akar egyáltalán.

2019. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Számomra ez már nem szexi, de nekem az arc valamivel elsőbbséget élvez a testtel szemben, ha külsőről van szó. Ha feleségül vevésről meg ilyen életfogytiglani együttlétről van szó, az öszkép dönt, így kicsit nehéz megválaszolni, hogy elvennék-e egy ilyen izmos nőt... Ráadásul ilyen fizikumnál már gyanús nekem, hogy szteroid is van a háttérben, habár nem vagyok szakember, de akkor annak a hosszútávú következményeivel is számolni kell. Tudom, ez tág értelmezése a kérdésednek, de szerintem hozzátartozik.
2019. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Ilyenhez én oda sem mennék, annyira taszító.
2019. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Arccal, testtel együtt undorító, én a vékony sportos lányokat szeretem.
2019. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem tetszik de egyszer megfirkálnám.
2019. nov. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra gyonyoru. Ebbol is latszik, hogy mennyire kulonbozunk, es felesleges azon vitatozni, hogy mi a szep. Nekem inkabb a nagy test nok jonnek be, nagy seggel,vastag combokkal es keskeny derekkal, mig a vekony nok semmit nem mozgatnak meg bennek.
2019. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik nagyon! Nem találom túl izmosnak sem, szóval igen, elvenném feleségül. :)
2019. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Alapvetően nincs vele bajom, de ekkora segget már bem tartok szépnek.
2019. nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Külsőleg ez egy nagy 0. Ez a tipik alibiből elmegyek kondiba, ott nem vagyok hajlandó megerőltetni magamat, aztán titokban szétplasztikáztatom magamat kategória. A seggéről se lennék meglepődve, ha kiderülne szilikon lenne.
2019. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem sok, elég amorf teste van. Az egész nő csak egy furcsa formájú segg.
2019. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!