Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet kétszer felhúzni egy héten?

Lehet kétszer felhúzni egy héten?

Figyelt kérdés
+ kérdés: nőknél hány kiló az, ami már szép eredménynek számít? (pl. testsúly*2? :D Én még csak a saját testsúlyomnál tartok.)
2019. nov. 18. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha 230 körül szériázol heti 2 alkalommal és még egyben vannak a porckorongok, akkor kivételesen szerencsés/erős vagy. De nem mindenki ilyen. Semmiképpen nem ajánlott, bármelyik húzásnál egy életre megnyomorodhatsz te is.

Nekem a maxom van 230 körül (számolt, sosem néztem, nem is fogom, 200 fölé nem megyek), de azért hogy belehúzzak még 1-2 ismétlést vagy feltegyek maxolásnál 1-1 5 kilós tárcsát tegyük fel januárig vagy tavaszig, biztos hogy nem sűríteném a felhúzásaimat, annál jobban szeretnék egyben maradni 20 év múlva is. Azért mert neked (egyelőre) nincs bajod a heti 1 nagy súlyos és egy közepes súlyos felhúzástól, nem jelenti azt hogy mindenki teste kibírja ezt a terhelést. Nem vagyunk egyformák.

2019. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

egy évtizede húzok fel rendszeresen (általában heti 2x) és soha semmi bajom nem volt

ismerek nem egy olyat aki még ennél is hosszabb ideje csinálja így és többet is húz mint én

csak jól kell csinálni mind gyakorlatvégrehajtás mind programírás terén és nem lesz baj

2019. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20 éve huzok igy, semmi bajom.
2019. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Értem, akkor én csinálok rosszul valamit 10 éve. Soha nem késő újra tanulni/kezdeni. :D
2019. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt, kösz a normális hangnemű válaszokat. Ritka. Előző voltam.
2019. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, tanulságos volt!
2019. nov. 24. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!