Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hétfőn tricepszeztem nem...

Hétfőn tricepszeztem nem csináltam sok gyakorlatot letoltam rúddal 4x12-őt + tricepsz nyújtást csináltam kötéllel szintén 4x12-15 öt. Másnap észrevettem hogy a tricepszemnél (leginkább az alsó felénél) kialakult egy közepes méretű lila színű? Folt.

Figyelt kérdés
Gondolom bevérzett. Ha megnyomom akkor fáj. Mozgatni tudom könnyedén azzal nincsen semmi probléma. Mi lehet vele izomszakadas vagy csak meghuzodott?
2019. nov. 20. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Húzódás vagy részleges szakadás lesz szerintem.
2019. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Melyik a valószínűbb? vagy hogyan tudom meg hogy melyik a 2 közül?
2019. nov. 20. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakadásnál esetleg lehet érezni két kis puklit is. Ha pici a szakadás, akkor nem
2019. nov. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fáj egyáltalán? mert ha nem, akkor simán lehet, hogy valahol beverted, vagy minimális szövet sérülésed, vagy egy kis hajszál ér szakadt el, nm kell minjárt szakadásokra gondolni. Ha elszakadt volna a trinyód, azt éreznéd, higyj nekem.
2019. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!