Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítésbe belekezdeni van...

Testépítésbe belekezdeni van értelme kövéren?

Figyelt kérdés
105 kiló vagyok és 180 centi. Szeretnék lefogyni és izmosodni, hogy jól nézzek ki és jobban érezzem magam. Nem nagyon értek hozzá, de szerintem a genetikám jó hozzá. Nem túl hosszúak a kezeim, a lábaim sem (bár a lábamon már most nagyon sok izom van, mert több éve biciklizek), és a vállam jóval szélesebb még így is annál a pontnál, ahol a legszélesebb vagyok lejjebb (jobban nem tudtam kifejezni magam). Na de térjünk a lényegre, kövéren érdemes belekezdeni? Hamarabb lehet eredményt elérni, mint aki vékonyan indul? Barátaim mondták, hogy nekem sokkal nagyobb előnyöm van, mert van miből építkeznem. Ez nem tudom mennyire igaz. És nem pár hónapig szeretném csinálni, hanem több éven keresztül, több sport mellett (biciklizés, futás stb), és normális étrend mellett. Szerintetek így érdemes lenne belevágnom? 16F
2019. nov. 21. 21:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Az aerob elsősorban zsírt éget, nem izmot, ezért kell neked aerob!!! Az aerob elsősorban alacsony intenzitású mozgásforma, ami oxigén jelenlétében zsírégetésre készteti a szervezetet, nem izombontásra!!7



A b***zi kardióval nem csak zsírt hanem IZMOT IS égetnél!!!


Diéta alatt pedig napi MAXIMUM 100 gram szénhidrátot fogyassz, és 120 gramm fehérjét!!!! A zsír a nulla felé konvergáljon!

2019. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Drasztikus változásokon fogsz átmenni HA követed ezt a tanácsot, hónapokon belül!!
2019. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Ja, súlyzós edzésnél glikogén kerül felhasználásra, NEM ZSÍR!!


Hagyjuk már ezt a fasságot, hogy súlyzós edzés jó zsírégetésre! Hát k**rvára nem!!! Az túl intenzív a zsírégetéshez!

2019. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ur Isten. Van baj...
2019. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Vagy ha van eleg akaraterod, aerob melle mehet 1-2 ev ketogen dieta, alacsony szenhidratos dieta helyett.


Az tuti biztos siker es sokkal gyorsabb is mint a klasszikus alacsony szenhidratos dieta.

2019. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
ne hallgass rajuk, 15 eve edzek, mindent megtapasztaltam, udom mit beszelek, tapasztalat, tudok mindent.
2019. nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Úristen

Bioszórákat

Nyelvtant is

2019. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Sokkal mélyebb ott a baj, mint egyszerű biológiai, táplálkozási ismeretek vagy a nyelvtan hibája. :D
2019. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!