Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » CH ötlet reggelire?

CH ötlet reggelire?

Figyelt kérdés

kcal kiegészítéseként kellene, 100 féle dolgot kipróbáltam, de semmi nem jött be, mert reggel nincs étvágyam és kb. minden visszajön...


Próbáltam a nap többi felébe viszem be, de mivel kisétkű vagyok, már nem jön össze és gyakran elmarad.


Kb. 70g CH kellene.


Próbáltam zabot, zablisztet turmixxal, smoothie-t zabbal, müzliket, tk kenyeret mogyoróvajjal semmi nem megy le.


Esetleg valami ötlet, amit gyorsan le lehetne tolni, és nem full cukor?


Vagy keressek valami finom, "szemetebb kaját" ami lecsúszik? Nem akarok sok cukrot betolni, mert napközben is megy azért.


Régen a Dr. Oetkernek volt ilyen zöld színű diós mandulás müzlije kevés cukorral, az valami isteni volt, de már beszüntették.


185cm/75kg


2019. nov. 26. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek fog hangzani, de egy kis kenyeret szalonnával? Abban is van kcal, tömegelésnél szerintem beleférne.
2019. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már ilyenen is gondolkodtam, az tuti csúszna.
2019. nov. 26. 22:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljes kiőrlésű kifli zsömle vagy péksütemény ?!

Én protein palacsintát szoktam mostanában:tej ha van otthona mandula vagy rizs ha már nincs akkor sima ezen kívül

tojás,némi zab,fehérje por vanilliás és csokis kis fahéj.

Amikor bele öntöm a serpenyőbe akkor morzsolok rá kis diót.

2019. nov. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szalonna, rántotta, tükörtojás, töpörtyű
2019. nov. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hagyd ki akkor, felesleges erőltetni.

A lényeg, hogy a nap végére annyi kalóriát vigyél be, ami a célodhoz kell, és azt jól oszd le makrókra.

2019. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kolbaszos kenyer 🤤
2019. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zsíroskenyér, sózva paprikázva, finomra vágott lilahagymával. Ha a kalória miatt kell, akkor nyugodtan egyél valami zsírosabbat. Javasoltak itt eleget belőle. Nem muszáj minden áron az ilyen "egészséges" kategóriájú dolgokat erőltetni. Minden egészséges, ami nincs vagy nincs agyonfeldolgozva.
2019. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Banán-mogyorókrém-protein turmix, egy kis zabbal megspékelve.
2019. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!