Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha vékony vagyok, és lapos a...

Ha vékony vagyok, és lapos a fenekem, az segít, ha tornázok rá, vagy hízás nélkül nem ér semmit?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatokat csináljak? Telefonos 30 napos app nektek bevált?

2019. nov. 30. 22:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
74%
Mutass képet, mert nem mindegy milyen alakú.
2019. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Megfelelő étkezés nélkül nem sokat fogsz elérni. Izomnövelés étkezés és edzés együttes eredménye. Guggolás és társai a megfelelő gyakorlatok fenékre.
2019. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha edzel rá, az ad egy szebb, kerekebb formát a popsinak, érezni fogod hogy van tartása, kidomborodik, de hízás nélkül ez nem annyira látványos.
2019. dec. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Hiába pontozod le a Kolompárt, neki van igaza.
2019. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) utolsó, nem pontoztam le senkit, épp ellenkezőleg😉
2019. dec. 1. 21:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Picit hízz ☺ Én tartottam az étrendet és volt egy semmi,lapos fenekem,aztán elengedtem magam,híztam picit,most olyan kerek fenekem van,hogy hűha ☺ (de nem nagy Minaj shegg,hanem olyan amit akartam)
2019. dec. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha csak híztál, és közben nem erősítették, akkor az csak háj, kedves utolsó. 🤣
2019. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Erősítettél*
2019. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem hízni kell,hanem izmot növelni.

A popsid a tested legnagyobb izma.


Ennek megfelelően nagy terhelés kell neki,hogy feléleszd alvó állapotából.

A torna lehet valamit segít,de sok idő,mire ugri-bugrival,meg mittomén miféle tornákkal próbálkozol.Tul alacsony intenzitású a terhelés,hogy látványos legyen minél előbb.

A súlyzózás a legeredményesebb ,és a leggyorabb módszer erre.

2020. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem elszomorítani akarlak, de hogyha pl. olyan alkatod van, mint Rubint Rékának, akkor sosem lesz látványosan gömbölyű feneked. Ő pedig 18 éves kora óta edz súlyokkal, persze nem azt mondom, hogy semmit nem tudsz valtoztatni rajta.

Én is mielőtt neki kezdtem edzeni, próbáltam ezt az ugra-bugrálást, picit feszesít, a lelkemnek meg jól esett és ennyi.

Nem tartom hülyeségnek, hogy legalább 3 hétig csinálod ezeket a videókat és aztán elkezdesz edzeni.

Nekem 3 év kellett, amíg rá szántam magam erre az egészre, remelem neked hamarabb sikerul. Kitartast! (hogyha van bármi kérdésed vagy kiváncsi vagy a tapasztalataimra írj nyugodtan! )

2020. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!