Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tavaszig héti két edzésnek...

Tavaszig héti két edzésnek lenne látható eredménye?

Figyelt kérdés

Héti kétszer tudnék menni.

Ezzel az edzestervvel akarok edzeni annyi módosítással, hogy 4 sorozat menne 10-12 ismétléssel.

[link]


Nem akarok túl izmos lenni, nincsenek hatalmas elvárásaim csak kicsit izmosodnék.

Olyan izmos úszó testalkat az álmom!


2019. dec. 4. 17:11
 1/10 A kérdező kommentje:

Kajám most olyan, hogy pont tartom a súlyomat már vagy fél éve ugyan annyi. :D Szóval beiktatnék plusz egy étkezést minden nap. Az +500 kcal, meg edzés után turmix is menne, meg minden nap 5g kreatin monohidrát.


Így biztos kalóriapluszban leszek tehát nőnöm kell!

2019. dec. 4. 17:13
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Heti 2 igazából semmi.


Kreatint minek szedsz?


"Nem akarok túl izmos lenni"

Nyugi, véletlenűl senki sem lesz az.

2019. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2 az pont kettővel több a nullánál.


Miért ne szedjem a kreatint?

Tök olcsó és az egyetlen tápkieg aminek bizonyítottan van teljesítmény fokozó hatása. Képzeld a kreatint nem csak kondisok hanem kb minden sportoló szedi.

2019. dec. 4. 20:44
 4/10 A kérdező kommentje:
De tudom,itt mindenki megszállott. Heti 6x jár edzeni, csak a gyúrásnak él. Semmi más élete nincs. Na ez igeeeen, ez a követendő példa. Aki nem ilyen az inkább hozzá se kezdjen...
2019. dec. 4. 20:45
 5/10 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb a teljes testes edzés naturálon, de amit linkeltél blogot, abban benne van a lényeg.

Én 2-3 naponta nyomok le egy hasonló edzéstervet, és működik.

Naturálon a lényeg az erősödés, ha erősödsz, izmosodsz.

2019. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi ötös!

Akkor ez fog menni.

2019. dec. 5. 11:04
 7/10 anonim ***** válasza:

2# Vagyok.


Ez nem egy troll vagy rosszindulatú komment akart lenni.


A heti 2nek ténylegesen semmi értelme nincs. Az lényegében csak kicsit átmozgat és elmondhatod, hogy konditerembe jársz.


Heti 4től van értelme, de mondjuk egy teljes edzéses normális edzéstervel a heti 3 is jó lehet.


A kreatint a te esetedben azért értelmetlen szedni, mert nem fogsz semmilyen változást sem látni tőle.


Ne értsd félre ... a kreatin remekűl működik és rettenetesen biztonságos, de a te esetedben, mint kezdő konditerembe járó, aki csak heti 2x megy le egyátalán nincs rá szükséged.


Nem hogy nincs rá szükséged, hanem nem is látsz majd tőle eredményeket.


Pl.: Ha elkezdenél egy normális diétát követni ami a célodhoz igazított makrókat és kalóriát tartalmazná. Legalább 100x akkora eredményed lenne.


Meg azt is jól mondtad, hogy a sportolók szednek kreatint és nem csak a kondisok. Igen ... mert a kreatin növeli a teljesítményt.


Csak ehez 2 dolgot kell megérteni. A kreatin az utolsó kb 2%ot adja meg.


Pl.: Ha már hónapok óta csak 200kgot húzol fel. Meg akadsz és úgy vagy, hogy kipróbálod a kreatint és további edzéssel felmész 230kgra. (Direkt nem kiemelkedő példát mondtam)


Szóval ez nem arra való, hogy fekvenyomásnál 55kg helyett 60kgot nyomj ki. Vagy hogy az amúgy is (nem tudom milyen a testalkadot) mondjuk elhízott testalkatod még vizesebbnek nézzen ki.


A másik meg, hogy SPORTOLÓK szedik vagy olyan hobbi sportolók akik intenzíven űzik a sportot. Olyanok nem akik heti 2x menni akármit is csinálni.


Szóval nyugodtan szedd, nem lesz bajod tőled, csak semmilyen hatása nem lesz. Ha úgy érzed van hatása az is placebo lesz vagy mivel kezdő vagy így bármilyen stimulustól fejlődsz és éppen a kreatinnak fogod tulajdonítani ezt...


Meg persze menőn nézki ahogy a pici kanállal beveszed és te is járhatsz shaker poharakkal, mint a nagy fiúk.


Ha nekem nem hiszel, ajánlom egy normális személyiedző vagy dietetikus felkeresését.

2019. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért mennek kétszer mert más sport mellett ennyi fér bele.


Komolyan ezen a kreatinon is mit kell ennyit agonizálni? Fél kiló 2 ezer forint. Ha nem hoz semmit akkor is mit vesztettem? Semmit. Más ennyit költ naponta cigire meg sörre. Nekem meg ez elég lenne kb 3 hónapig...

2019. dec. 5. 14:39
 9/10 A kérdező kommentje:

Meg milyen menőzésről beszélsz? Ne magadból indulj ki kérlek.


Troll vagy továbbra is. De mindegy toljad csak a kettő edzésnek semmi értelme mantrát.

2019. dec. 5. 14:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a pénzről van szó, meg nem izgat, hogy mit veszel be csak gondoltam írok, hogy nem várj el csodát kezdőként kreatin használattól. Főleg ha nem is edzel többet 2 alkalomnál.
2019. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!