Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés/kondizás után...

Testépítés/kondizás után milyen sportba érdemes belevágni?

Figyelt kérdés

Körülbelül már több mint 10 éve kondizok, anno mikor belekezdtem voltam kb 14-15 éves, kövér és gyenge. A célom tehát annyi volt, hogy sikeresen lefogyjak legyen rajam egy kis hús + erősebb legyek és valami jó csajt összeszedjek. Nahát ezen célok kb 1 év alatt teljesültek is, utána erősebb akartam lenni így hát így edzettem, megvoltak a magam ideáljai akiket követtem lépten-nyomon és motiváltak engem a videóik. Többször voltam versenyezni is erő-súlyemelő versenyeken ahol néha még nyertem is. A motivációm ott kezdett el halványodni, hogy tetszett az a szituáció, hogy az egyik legkeményebb-legnagyobb voltam abba a terembe ahol elkezdtem edzeni (kisvárosi terem, magam 2 méterem + 140 kg + 55-58as kar stb) aztán vége lett a giminek, mentem egyetemre (debrecen) és hát váltani kellett a termet és bekeveredtem a cutlerbe ahol már nem én voltam a "leg". Bár utána is évekig edzegettem, de már nem volt meg az a nagy motiváció, hogy erősebb legyek jobban nézzek ki stb, hanem csak átmozgassam a testem, fenntartsam a formám, most meg itt vagyok 2019ben felnőttként és dolgozóként aki azzal motiválja magát, hogy minden hónapban más teremben vesz bérletet. De ez sem segít, váltani akarok valami másra viszont ötletem sincs, hogy mibe kéne ígyhát a kérdés adott, testépítés után milyen sportba érdemes belevágni?


Ha vannak itt ilyenek akik valami mást is nyomnak a kondin túl, esetleg debrecenben teszik mindezt azzal nagyot tudnátok segíteni nekem!


2019. dec. 5. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Amerikai foci, sportloveszet,

Csapatsportba 25-30 evesen belekezdeni, ami nem egy "oreg fiuk" kategoria, folosleges. Azert irtam az amerikai focit, mert itt van olyan pozicio ahol ki tudod hasznalni a fizikumod.

Egyeni sportok kozul az atletikai szamok nem hiszem hogy neked valok. Kuzdosportban nem lesz ellenfeled (magassag, testsuly). A sportloveszet egy mas vilag, agyilag kikapcsol, bar van akit egyaltalan nem erdekel, csak egy tipp.

Vizi sportoknal a tomeg szinten hatranyt jelent.

De ha nem komolyan akarod csinalni, csak lotyogosen, barmi mehet igazabol.

2019. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne küzdősportban ellenfele ?

Egy tapasztalt személy szétverhet a méreteidtől független.

2019. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kettes jól mondja


[link]

2019. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Odairtam zarojelben hogy miert. Atfutott a fejemen, hogy a gyengebb kepessegu, 10-en par eves eppen szovegerteni tanulo forumtarsak miatt odategyem-e az "ertelem szeruen nem sportteljesitmenyben merve nem lesz ellenfeled" tagmondatot de az a ket szo rovidebb volt. Hat, nem jott be. 😄
2019. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fáj ékezeteket használni? Vagy mi????
2019. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jajj mar, ugord at ha zavar. 🙂
2019. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Rossz ránézni is.
2019. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem rajtad kívül mindenki megértette hogy mire gondolt a költő
2019. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem a megértés a probléma te főtudós.
2019. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor micsoda te főmaki?
2019. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!