Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés/kondizás után...

Testépítés/kondizás után milyen sportba érdemes belevágni?

Figyelt kérdés

Körülbelül már több mint 10 éve kondizok, anno mikor belekezdtem voltam kb 14-15 éves, kövér és gyenge. A célom tehát annyi volt, hogy sikeresen lefogyjak legyen rajam egy kis hús + erősebb legyek és valami jó csajt összeszedjek. Nahát ezen célok kb 1 év alatt teljesültek is, utána erősebb akartam lenni így hát így edzettem, megvoltak a magam ideáljai akiket követtem lépten-nyomon és motiváltak engem a videóik. Többször voltam versenyezni is erő-súlyemelő versenyeken ahol néha még nyertem is. A motivációm ott kezdett el halványodni, hogy tetszett az a szituáció, hogy az egyik legkeményebb-legnagyobb voltam abba a terembe ahol elkezdtem edzeni (kisvárosi terem, magam 2 méterem + 140 kg + 55-58as kar stb) aztán vége lett a giminek, mentem egyetemre (debrecen) és hát váltani kellett a termet és bekeveredtem a cutlerbe ahol már nem én voltam a "leg". Bár utána is évekig edzegettem, de már nem volt meg az a nagy motiváció, hogy erősebb legyek jobban nézzek ki stb, hanem csak átmozgassam a testem, fenntartsam a formám, most meg itt vagyok 2019ben felnőttként és dolgozóként aki azzal motiválja magát, hogy minden hónapban más teremben vesz bérletet. De ez sem segít, váltani akarok valami másra viszont ötletem sincs, hogy mibe kéne ígyhát a kérdés adott, testépítés után milyen sportba érdemes belevágni?


Ha vannak itt ilyenek akik valami mást is nyomnak a kondin túl, esetleg debrecenben teszik mindezt azzal nagyot tudnátok segíteni nekem!


2019. dec. 5. 15:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Combat Sambo
2019. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#10 te főtatyi
2019. dec. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ratyi
2019. dec. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Istenem. 😄 Neked ilyen szintu kotekedos, bal_aszkodos magatartas utan nem szokott egni sajat magad elott csondben a keped? Vagy akkora az arrogancia es az ego, hogy nincs eges? 😄
2019. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
az 1-esnek köszi a választ, tudtál adni ötleteket! :)
2019. dec. 6. 23:24
 16/16 anonim ***** válasza:
Szívesen, a lényeg hogy érezd jól magad és élvezd amit csinálsz, ha mindez úgy jön össze, hogy a fizikumod is ki tudod használni, az a legjobb.
2019. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!