Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlotok...

Milyen edzéstervet ajánlotok ha elsősorban látványra menő izomépítés a cél?

Figyelt kérdés

Elég az is ha linkeltek egy megbízható oldalt.

Sajnos manapság az emberek a másik ember társuk fizikai erőnlétét izmai nagyságából ítéli meg, emiatt úgy érzem hátrányba vagyok.

Nem ma kezdtem az edzést, viszont én leginkább a fizikai erőmet növeltem, izmaim kívülről nem sokat nőttek...

Tavaly téli szünetben voltam egy cégnél pakolós, fizikai munkát végezni, ám engem az nagyon zavart, hogy rám mindig csak a könnyebb tárgyakat bízták... Amikor meg akartam fogni 20 kilósnál nehezebb tárgyat, rám szóltak, hogy hagyjam mert úgyse bírom...

Idén mennék ugyanoda megint, mivel nem fizetnek rosszul, de ha ilyenek lesznek engem továbbra is zavarni fog,hogy míg a terembe 1 mázsákkal is edzek, addig ott 30 kilót nem bíznak rám...


Nyilván tisztába vagyok vele, hogy ilyen rövid idő alatt nagyot nem fog nőni az izom, de ha lenne egy biztos edzéstervem már jobb lenne....


2019. dec. 7. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
2019. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Szia Sanyika!


Nem akarlak rábeszélni semmire.

Én edzek heti 5 alkalommal.

Tápszer kox megy minden.Igaz akkora vagyok hogy az Audiba alig tudok beülni.

Kutyát nem érdekli ki mit gondol.55 fölött karistol a karom szeretek durrantgatni az edzésen plussz értágító akkora lesz a bicó hogy rossz nézni.

csajok odajönnek dumálni mindig mi a helyzet.

Igaz sokat vagyok edzésen de inkább csak alap gyakorlatokat csinálok fekve ferdenyomás evezés felhúzás guggolás bicepsz tricepszre kicsit.

Koxot senkinek nem ajánlom nagyon üt mint a hülyegyerek az elvonókúrán.

2019. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy volumen, 6-12 közötti ismétlés tartomány, jó étkezés. Ez a kulcsa, a többi részlet kérdés.
2019. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen off, de most komolyan az a bajod, hogy ugyanannyi penzert kevesebbet kell dolgoznod?😂😂😂
2019. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Hát nem dolgozok kevesebbet😅😅

Mert hiába kisebb a súlya a tárgyaknak, azokból mégis több van


Egyébként azzal van a gond, hogy lenéznek miatta...

2019. dec. 7. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Masik veglet se jobb, mikor az a beceneved a cegnel hogy targonca, minden szart veled pakoltatnak. Inkabb orulj neki. 😃
2019. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!