Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kezdjek gyúrni?

Hogy kezdjek gyúrni?

Figyelt kérdés
Ahoz képest hogy lány vagyok alacsony és sovány és a koromhoz képest elég nagy erő van bennem...De hol, hogyan kezdjem? A kondi termek tele vanak azokal a tipikis "szét gyúrt arany láncos cigányokal" mellesleg szúrják magukat..(semmi rasszizmus)... És olyanok hogy le néz nek hogy "Úristen ez is itt van má' tiszta nyomorék uristen alig birja el stb"...de nagyon szeretnék edzeni...el van lustulva az egész testem

2019. nov. 2. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a lányokat lenéznék. Amúgy meg ne foglalkozz senkivel járj le edzeni azt kész.
2019. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem néz le senki a teremben senkit. Én is hasonló félelmekkel mentem először, de hamar feloldódtam, mert rájöttem hogy mindenki az edzéssel foglalkozik
2019. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem csak konditermben lehet ám mozogni. millió lehetőség van a szabadban. egy biztos, bármi mást választasz jobban fogsz járni ami a közeget illeti.
2019. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!