Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzódzkodórúd építése, hogyan?

Felhasználónév123321 kérdése:

Húzódzkodórúd építése, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra gondoltam h házilag készítek egy húzódzkodó állványt a kertbe. (Azért fontos kertbe, mert a komolyabb Street workout elemeket gyakorplnám rajta, nem csak a sima húzódzkodást), mert készen megrendelni egy cégtől, piszkosul drága. Tudnátok segíteni hogy hogyan csináljam? Tehát hogy pl milyen vastag acél rudat vegyek hozzá, milyen magasan legyen (180 cm vagyok) honnan vagyem, ilyesmik.
2019. dec. 8. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Sima húzódzkodás megy??

Ha nem akkor még hanyagold. Addig még gyűjthetsz is rá, átgondolsz mindent szépen. Pár ezerért veszel egy öszetettebb húzódzkodót és felrakod valahova, hogy erősödj hozzá.

Ha minden oké akkor én úgy csinálnám hogy beton alappal dolgoznék hogy elég masszív legyen. Vennék hozzá zsaluzó követ is. Magasságra egy olyat hogy ha kinyújtom a karomat elérjem. Rúdból olyat, hogy kényelmes legyen fogásra.

2019. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet!
2019. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy megy a húzódzkodás, a muscle up is megy, trükköket szeretnék tanulni. Húzódzkodó rúd már van az ajtófélfában, de egy szabadtéri kéne amin lehet szaltózni meg ilyenek.
2020. ápr. 7. 00:21
 4/4 A kérdező kommentje:
És mi az a zsaluzókő? Illetve milyen rudat vegyek? És honnan? A rudakat valahogy egymásba kell szerelni gondolom. Azt hogy lehet?
2020. ápr. 7. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!