Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi időbe telik elérni egy...

Mennyi időbe telik elérni egy ilyen formát egy vékony izomtalan lányak?

Figyelt kérdés

Igen, nagyon sovány vagyok, kb 37 kiló és 18 éves. Idén érettségizem, és eddig nem érdekelt a sport, de most szeretnék változtatni. Nyárra lehetséges?

[link]


2019. dec. 12. 21:02
 1/7 subrette ***** válasza:
100%

Ez a lány szálkás, de nem kimondottan izmos. Ha most intenzíven elkezdesz edzeni és kitartóan csinálod, nyárra látszani fog az eredmény.

Nem tudjuk milyen magassághoz tartozik a 37 kg, de valami izmot magadra kell szedned, mert csontból és bőrből nem lesz sem sportos sem.nőies alakod.

2019. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudni milyen magas vagy, de ez a 37 kg nagyon kevés, még ha alacsony is vagy. 10-20 kg-ot legalább fel kellene szedned magasságtól függően. Zsírban felszedni a többségnek könnyebb, de ha anorexiás vagy még az is nehezen menne. Szerintem jövő nyárra talán még nem menne, de 2021-re valószínűbb.
2019. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert ez a nő, akit belinkeltél, ez sportol??? Mit???

Megnéztem a többi képét, egy halvány deka izom nincs rajta. Gyakorlatilag csont és bőr. Ennyire vékony nőt én legutóbb a kórházban láttam az intenzív osztályon...

Ha ő a példaképed, akkor nagyon rossz úton jársz, bár gondolom alapvetően van valami problémád, mert a 37 kiló nagyon nem normális, hacsak nem 140 centi vagy, de gondolom nem...

18 évesen ez már anorexia. Beszélj anyukáddal inkább, vagy iskolapszichológussal, vagy valami, mert ennek nem lesz jó vége.

És ne ilyen nőket válassz példaképednek, mert ez betegség. Nem szabadna ebbe belehajszolni a fiatal lányokat.

2019. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néhány hónap alatt.
2019. dec. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De inkább mézegess egy Kis Virág-ot és legyen az az álmod, ne ilyen alacsonyra tedd már a lécet...
2019. dec. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amúgy 164 centi vagyok.

És nincs semmi problémám, minden nap eszek rendesen, nem csak salátát. Tipikus ektomorf vagyok. Mekis kaja és fornetti is lecsúszik

2019. dec. 13. 07:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért látszik, h edz, főleg a hasán meg a karján. Az alsótestén nem igazán. Felszedsz 10 kilót és nyárra simán eléred.
2019. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!