Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj ha szűken fogom a rudat...

Baj ha szűken fogom a rudat fekvenyomásnál? Vállszélességnél alig szélsebben?

Figyelt kérdés
Erőemelők szélesen fogják

2019. dec. 14. 03:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Heti 2x

Edzés végén


A szűknyomásom viszont csak 10 kilóval volt kisebb a rendes nyomásomnál,ami azt jelenti hogy a tricepszem irreálisan erős a mellemhez képest


A fej fölötti tricepsznyújtást pl 50 kilóval csinálom 10 ismetlesekkel,kétkezes rúddal

2019. dec. 14. 14:24
 12/17 anonim ***** válasza:

#11


Akkor váll, vagy edzésprogramozás(mivel, ha egy "bebukott csúcsnyomás" van előtte, akkor nem igazán szokott menni az adott izom jelentősebb járulékos terhelése közel azonos súllyal ugyanazon az edzésen (fekve-majd szűknyomás))

,

vagy nem engeded le a rudat eléggé fekvenyomásnál, és csak a "tricepsz intenzív" részt csinálod, és így a melled "lemaradt"


Mivel valamiért nem írod meg, hogy a fekve nyomásnál hogy jutsz el a "már nem megy 110"-be sorozatig, így nem nagyon tudok többet mondani.

2019. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy hogy jutok el?

10 kilonként emelem ha maxolni akarok

80,90,100


Itt nem az a baj,hogy kofáradok elötte,hanem gyenge a fekvenyomás.Mert a széria se megy alapból

2019. dec. 15. 01:43
 14/17 anonim ***** válasza:

A technikaddal minden oke?

Ha kozepen all meg a suly, erdemes lehet reszleges nyomast, padlorol nyomast beiktatni. Nem biztos az hogy olyan eros az a tricepsz. Tolodzkodas mekkora osszsullyal megy, milyen ismetlessel?

2019. dec. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem szoktam csinálni,nincs tolódzkodó övem


Épp az volt a kérdés hogy fogjam e szélesebben,meg a túl szűk fogás nem rossz e?

Szerintem technikailag rossz igen.Nagyon szűken fogom

2019. dec. 15. 11:43
 16/17 anonim ***** válasza:

A fogasszelesseg csak egy kis resze a technikanak, azert kerdeztem.

De ha tudod hogy rossz, miert nem valtoztatsz? Tudod hogy kell nyomni? Az osszes szukseges mozdulattal tisztaban vagy?

2019. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok.Én kb vàllszèlességnél alig fogom szélesebben,mások meg már szinte a tárcsánák fogják
2019. dec. 15. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!