Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen érzés szteroidokat...

Milyen érzés szteroidokat használni?

Figyelt kérdés

Ha közületek bárki használt már szteroidokat, milyen érzés?

Úgy hallottam, hogy sokkal magabiztosabb vagy, energikusabb, fáradhatatlanabb.


2019. dec. 25. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
tapkiegeszitőt szedek amely segit növelni a szteroid termelést. Amugy jol hallottad, igaz, nagyon jó dolog, rég ereztem magamat ennyire jól, energetikusnak es magabiztosnak ugyh kicsit jobban oda kell figyelni a mindennapokban mivel, introvertaltbol atcsaptam extrovertaltba par nap alatt. Fáradhatatlan lettem ami regen ataludtam egy ket napot is most nem nagyon tud semmi lefarasztani ma pld 14 km setát lenyomtam mint a semmit, azelőtt 5 km seta után húzott aludni. Megis faradtnak erzem magamat akkor eleg leülni pár percre es pörgök tovább, azelőtt 2-3 óras alvás segitett. Sokkal jobban alszok anno nyugtato teat főztem es ugyis gyűrötten ebredtem, kialvatlanul, most 7 ora alvas es mint akit puskabol lőttek ki. Pszichesen is 1000x jobban vagyok, jobban viselem a nehezsegeket, sportosabban veszem az akadalyokat. Egyik hatranya amit eszrevettem, hogy elég félelmetes álmaim vannak amióta szedem, de lehet, hogy nem avval lehet összefüggésbe hozni, tv-m nincs es horror, thriller műfajokat kerülöm, nem szeretem se filmbe semmibe.
2019. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Szomjas érzés.
2019. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne szteroidozz mert ugy fogsz kinezni mint Schwarzenegger kulaja!
2019. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jol hallottad. Plusz erosebb, kanosabb, izmosabb, eresebb. Ha hajlamos vagy ra kopaszabb, szorosebb, agresszivabb.
2019. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. dec. 26. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!