Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy érdemes elkezdeni edzeni?

Hogy érdemes elkezdeni edzeni?

Figyelt kérdés
Most kezdem majd az edzést, és az lenne a kérdésem, hogy először csináljak teljes testes edzést, vagy mehet rögtön az osztott edzés?
2019. dec. 28. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Először teljes testet érdemes. Egy idő után jobb lesz, ha váltasz alsó-felső bontásra, de az izomcsoportokénti felosztásnak nem sok értelme van.
2019. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően nincs nagy jelentősége. Én rögtön bro splittel kezdtem, amit talán a legrosszabbnak tartanak kezdők számára. Aztán push-pull-legs-re álltam át. Nem hiszem hogy lényeges hátrányom származott belőle. Az elején attól is fejlődsz, mint a paszuly, ha veszel egy mély levegőt a teremben, amíg konzisztens vagy, jól eszel és progresszíven túlterhelsz. Persze azon is múlik, mennyi időt tudsz belefektetni. Meg aztán gondolom újévi fogadalomról lesz szó, azok meg 1 hónap után úgyis 99%-ban kihullanak.
2019. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először ingyen letöltöd a powerbuilder e-bookot, és legalább az elejét elolvasod.
2019. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bzs03 ***** válasza:
Szerintem kezdoknek teljes testtel erdemes kezdeni
2019. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!