Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne elkezdeni kondiznom?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok, 164 cm. 95 kilóról fogytam 77-re, de még le szeretnék adni, kb. 15 kg-ot.


Eddig is edzettem, heti 2x aerob és 1x-2x teljes testsúlyos edzést, de úgy érzem, hogy habár állóképességem sokat javult, erősebbnek nem igazán érzem magam. A másik problémám, hogy szerencsére nem lóg a bőröm, de látszik, hogy azért nem olyan feszes, mint annak aki egész életében vékony volt. (Kb. ugyan olyan mint mielőtt lefogytam, akkor sem volt feszesebb sajnos.)


Szerintetek érdemes elkezdenem kondizni rendesen mondjuk heti 2-3 alkalommal? Mellette akkor csak 2 aerob edzést csinálnék. Nem baj, hogy mellette szeretnék tovább fogyni? Szóval mindenképp kalória deficitben lennék.


A másik kérdésem, hogy szerintetek érdemes lenne személyi edzőhöz mennem az első pár alkalommal?


2019. aug. 10. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha belefér időben és anyagiakban, akkor naná hogy érdemes, a salyát testsúlyos edzésnél nyilván többet ér a kondi!!


Személyi edzőhöz dettó, ha belefér a költségvetésedbe, ártani nem fog. Amúgy mivel eddig is tudtad hogyan adj le közel 20 kilót, elleszel valszeg így is, de ártani tényleg nem fog!

2019. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát személyi edzőre úgy gondoltam, hogy mondjuk az első 2-3 alkalommal vele edzeni, hogy megmutassa, hogy hogy kell teljesen helyesen csinálni a gyakorlatot, utána meg mondjuk csak 2-3 hetente találkozni vele, hogy "ellenőrizzen".


Nem tudom, hogy ilyen létezik-e, de majd ezt megkérdezem a közeli konditermekben :) Aztán ha nem akkor nézek neten valami edzéstervet, meg max. megkérem valamelyik barátomat aki azért szokott, hogy az első 1-2 alkalommal jöjjön el velem segíteni ha elakadnék.

2019. aug. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!