Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend nélkül érdemes elkezden...

Étrend nélkül érdemes elkezdeni kondizni?

Figyelt kérdés
kaja összevissza lenne , fehérje lenne edzés után . Van így értelme?
2019. márc. 24. 20:03
 1/6 anonim válasza:

Diéta nélkül sajnos nagyon kevés lesz a változás, a befektetett munka csak kis mértékben fog megtérülni így.

De mozogni mindig jobb, mint nem mozogni.

A fehérje felesleges ha össze-vissza fogsz enni. Így kb pénz kidobás.

Az arra szánt pénzből vegyél inkább csirkemellet, barna rizst, bulgurt, és egy multivitamint és omega 3-at.

2019. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mozogni mindig jó.
2019. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem , hogy nem fogyás céljából kezdenék el . 190 cm 80 kg vagyok + 5 kg izom lenne a cél
2019. márc. 24. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:

elősdzőr +5 ről, aztán észre sem vennéd magadon a változást, meg az étrend nélkül is viszonylag hamar fel fog jönni, aztán egyszer csak azon kapod magad, hogy még még még, szeretnél. Legalábbis én tökre így voltam vele.:D


A kérdésedre:

EGy darabig fejlődni fogsz, főleg az elején. Használj valamilyen kalória mérős programot, így kb 2 hét alatt megjegyzed majd ,hogy nagyjából miben mennyi makró van, és ráérzel az egészre, onnantól már tudsz normálisan enni érzésből, akár ha nem is full tisztán.

Tápkieg frontról pedig a vitamin lenne az elsődleges.

2019. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes, ha tömegelni akarsz akkor egyél sok jó minőségű zsírokat (ezt sok mindenből be tudod vinni, melyeknek magas a kalória tartalmuk. A cukorbevitelt hanyagold
2019. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkepp erdemes. Lesz valtozas, az elso fel evben egesz gyorsan. Mozgas szempontjabol is jo, meg az evek alatt valtozhatnak az eletkorulmenyeid es a hozzaallasod olyan iranyba, hogy a kajat is oda tudd tenni. En pl. 18-21 eves koromig rettento rossz minosegu kajaval edzettem. Persze az atlagon feluli fizikum az elso foallasom utan jott mikor a napi 50-70 deka hus meg sok zoldseg, komplex ch nem volt akadaly. Ettol fuggetlenul nem banom az elso 3 evet egyaltalan.
2019. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!