Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elérhető saját testsúllyal...

Elérhető saját testsúllyal egy egészségesebb, szalkasabb, testalkat?

Figyelt kérdés

Csak itthon van lehetőségem edzeni. Sajat testsúllyal elérhető lenne egy szebb, szalkasabb fizikum?

Pl egy ilyen


[link]


2020. jan. 1. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hu ez nem napi fél órás edzés eredménye meg tudni kéne most milyen a fizikumod. De ha sokat fekvőtámaszozol hasonló szerintem lehet. Vagy ha van lehetőséged húzódszkodi az is nagyon jó
2020. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz igen, elérhető... de ami a képen van, ahhoz saját súllyal elhivatottság is kell.
2020. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajattestuly (huzodzkodas tolodzkodas stb) + egy ketkezes ruddal mar siman. Ez szerintem barkinek megoldhato, hasznalat utan siman el lehet rakni a sarokba es rengeteg gyakorlatot tudsz vele csinálni.
2020. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Komoly elhivatottság kérdése. Már csak azért, hogy tudd mit miért és hogyan kell csinálni.

Én inkább azt mondanám, hogy két állíthatós kézsúlyzóval és egy franciarúddal csodákat lehet művelni otthon, ha megvan a kellő motiváció. Szóval ki lehet hagyni a gépeket simán. Olyannyira, hogy én ezen eszközökön kívül már csak egy állíthatós padot és egy húzódzkodót szervíroznék otthonra, hiszen a teremben is 95%-ban ezeket használom.

2020. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lenyeg hogy fàjjon. No pain no gain
2020. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felsőtestre mindenképpen, a láb már nehezebb, de trükkökkel (pl. fél lábas guggolás változatok) azért formálható a test lent is. Ha a súlyzók elhelyezése problémás, érdemes beruházni egy gumiszalag készletre, a nagyobb ellenállású darabokkal már rendesen meg tudod dolgozni mondjuk a bicepszeket is.
2020. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!