Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így kezdő lányként mennyire...

Ez így kezdő lányként mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el terembe járni, 18 éves vagyok.

Arra gondoltam hogy heti 3x járnék kedd-csütörtök-szombat. 2-3 hónapig teljes testes edzéseket szeretnék. Ebből kedden reggel 7re szeretnék menni suli előtt, viszont akkor le kéne ugye zuhanyoznom.. ilyenkor nemtudom hogy kéne mert nem nagy terem és csak egy női zuhanyzó van, de nem akarom hogy rám nyissanak vagy valami.

Tehát kezdőként jó így ez a heti 3x teljes testes 2-3 honapig?


2020. jan. 3. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonkeppen mit is akarsz megtudni? Mi koze a zuhanyzasodnak a heti edzesterveddel kapcsolatban felvetett kerdesnek? Az edzes jo. Neked is mi mondjuk meg hogy s mint zuhanyozz?
2020. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyozz nálam.
2020. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a kerdes az edzesre vonatkozik, zuhanyzos temat csak azert irtam hatha akad itt olyan lany aki tudna segiteni ebben hogy ok hogy oldjak meg
2020. jan. 3. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a zuhanyzással kapcsolatos kifogást. Egyrészt csak hallják, hogy folyik a víz és rájönnek, hogy van bent valaki, ha neg rád nyitnak, azt úgyis egy másik nő tesz, ugyanolyanja van neki is, mint neked, nincs mit szégyellni.


Az edzésterved ellen nincs kifogásom.

2020. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Mi lenne ha keddenként reggel otthon tornáznál egyet aztán zuhany és suli? Hm?
2020. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!