Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elő lehet valami nem illegális...

Elő lehet valami nem illegális dologgal idézni pajzsmirigy túlműködést amitől könnyebben fogy az ember?

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

A pajzsmirigy koordinálja a vérnyomást, pulzusszámot, szivműködést, a szervezet hőháztartását, és ha hirtelen bedagad, akkor megfulladhatsz tőle. Életveszélyes vele játszadozni!!!

Értem, hogy fogyni akarsz, de ez nem jó megoldás rá.

Viszont az is lehet, hogy tényleg baj van vele, és akkor orvosi kontroll mellett kaphatsz rá gyógyszert, amitől lefogysz.

2020. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Elvileg a túl sok jód vagy a bagózás is okozhat. Nem ajánlom egyiket sem.
2020. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy és a teljes nyirokrendszer működésére jótékony hatással van pl a hidegvízes, illetve a váltó zuhany. Vagy a szabadban végzett edzés lenge öltözetben.
2020. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze ha hideg van a szabadban.
2020. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Első szerintem nincs baj vele csak fogyni szeretnék könnyen. Tudom, hogy veszélyes és káros a túl magas pajzsmirigyhormonszint de legalább lefogynék könnyedén. A jódról többféle dolgot mondott nekem többféle szakértő.
2020. jan. 4. 15:11
 6/13 anonim ***** válasza:
A túlmüködő pajzsmirigyed sem fog lelki erőt adni, hogy kevesebbet egyél.
2020. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Az a gond vele, hogy nagyon hirtelenül és váratlanul tud rohamot okozni, és akkor pár percen lefolyása alatt, minden előjel nélkül bedagad és nem kapsz levegőt, nem tudsz nyelni, elkezdesz hiperventillálni, megőrül a vérnyomásod és összeomlik a keringésed.

És ha nincs szerencséd, vagy pánikba esel, és nem tudod, mivel tudod menteni a helyzetet, ott halsz meg. De te tudod.

2020. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Meg ha pajzsmirigyhormont szednel, akkor sem fogynal le konnyeden. Hidd el, tapasztalatbol mondom, kb 10-15%-ot segit, azt is leginkabb abban, hogy le tudj menni egy szamjegyu tzsre. Afelett nem jelent nagy segitseget, egy jol osszerakott dieta is leviszi a zsirt.
2020. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Könnyen szeretnél fogyni? A legkönnyebben egy megfelelő pontosan betartott diétás étrenddel és megfelelő edzésprogrammal lehet... Jahh, hogy nincs akaraterőd betartani és utálsz mozogni, ezért valami egészségtelen dologgal meg akarod kerülni a munkát? Rossz hírem van, ilyet nem lehet... Amíg nem edzel keményen, és nem tartasz megfelelő étrendet MINDEN NAP, sajnos semmivel sem fogsz könnyen és gyorsan fogyni... Max. zsírleszívással...
2020. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utálok mozogni? Naponta kétszer edzem összesen 2 órát. Ez neked az akaraterő hiánya?
2020. jan. 5. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!