Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó napot én 180 magas és 102...

Jó napot én 180 magas és 102 kg férfi vagyok és fogyni és izmosodni szeretnék mit ajanlotok? Futo padot be szereztem esténként futok a kaját le csökkenttettem még valami egyéb mozgás ki mit ajánlana kitartó vagyok

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 19:42
 1/3 anonim válasza:
100%
Csinálj napról napra több fekvőtámaszt, gugolást, felülést, stb.. menj el friss levegőre is futni ne csak a padot koptasd, vagy biciklizz. Menj focizni ha szeretsz vagy bármi sportot amit élvezel is és nem csak kényszerből csinálod.
2020. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A futástol jobb a súlyzózás.Gyorsabban fogyaszt,mivel rengeteg caloriát égetsz el.Plusz éjszaka is folyik a zsirégetésed,szemben a futással,ami csak addig tart,mig futsz,vagy bicitlizel stb.És ugye a futástol nem leszel izmosabb.
2020. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
45%
Hagyjuk már ezt a sok súlyzózást. Csak a kezed lesz nagyonb tőle. Aztán bunyóban nyakon basz@@÷nak aztán borulsz az árokba.
2020. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!