Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kg-ot szeretnék fogyni. Ha...

20 kg-ot szeretnék fogyni. Ha minden nap bringáznék 1 1,5 órát és mellette esténként tornázok 45 percet.80 kb vagyok. Kb mikor lehet majd látni a változást?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, ezzel akkor érsz sokat, ha mellette az étkezésedre is odafigyelsz. Szerintem minden napra ennyi mozgás elég sok, főleg, ha eddig nem nagyon mozogtál. Én a helyedben kezdőként felváltva bringáznék és tornáznék és fokozatosan emelném a teljesítményt, mert lehet, hogy izomlázad lesz és fáradt leszel, az meg hamar a kedvedet szegi. A 80 kilóhoz hány centi vagy, mert az sem mindegy. Az egészséges fogyás heti 1,5-2 kiló körül mozog, úgyhogy ki tudod számolni, bár nem érdemes naponta méreckedni,mert az is kedvedet veheti az egésztől.
2011. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi mozgástól csak nagyon éhes leszel,hiszen ehhez rengeteg energia kell.Elég napi fél óra,vagy heti 3x 1 óra bicajozás+diéta.Ha jobban belejössz akkor vállalhatsz többet is.De ne siettesd.
2011. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en mindennap 2 orat gyaloglok. 3 kg ot akarok fogyni. es nem megy le! es keveset eszek :(
2011. febr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden nap 1,5 óra bringázástól még nem leszel éhesebb és úgy 2 hét után talán 1-2cm-el már kisebb lesz a derekad.
2011. febr. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

170 centi vagyok :)

Köszönöm a válaszokat :)

2011. febr. 6. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!